Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mitől lehet az, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy a férjem más nőket néz neten, hírességeket?

Figyelt kérdés
Egyik sem hasonlít rám, akkor minek vett el feleségül, ha nem olyanokat néz aki hasonlít?
2018. nov. 27. 16:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Vagy rosszul fogalmaztam, hogy ne nézzen, de ha néz akkor miért nem olyat, aki hasonlít??
2018. nov. 27. 16:01
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Olyan van otthon 😊
2018. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Nálad nincsenek olyan férfi színészek, sportolók, műsorvezetők, énekesek, stb., akiket bálványozol, akikért bolondulsz, akiktől elolvadsz? Biztos van. De ez egy elvont világ, a képzeletünk terepe - a valóság meg egészen más. Nem kell ennek nagy jelentőséget tulajdonítani.
2018. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát az legalább biztos, hogy nem az eszedért vett el.
2018. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Az én férjem nálam sokkal öregebb (25 vagyok, ezek a nők 50 felettiek), tipikusan öregasszonyos nőket nézegete. szerintem a te helyzeted jobb.
2018. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó. És mit mondtál neki amikor megláttad?
2018. nov. 27. 17:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék akadékoskodni de ha olyan nőket nézegetne, akik hasonlítanak rád, az miért lenne jobb? :D
2018. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén nem tudom ,csak így olyan mintha nem én tetszenék neki :D
2018. nov. 27. 19:03
 9/14 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy nem online prostikat néz! Én 16 év házasság után kaptam rajta a férjem hogy örömlányokat keresgélna neten... Hírességeket nézni nem elitélendő szerintem. Azt szokták sokan.. ez nem zavarna engem..
2018. nov. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Tudom, hogy szarul esik. De ott sem mindegy, hogy csak saját örömszerzés céljából megnézi a fotóikat. (Ez a hírességek keresgélése esetében is eljépzelhető) Vagy ténylegesen abból a szándékból nézi, hogy meg is látogassa őket. Nálatok melyik volt? Megoldottátok?
2018. nov. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!