Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem illet már sosem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem illet már sosem a férjem elismeréssel?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt és 1 éve vagyunk házasok. Nem akarok nagyképűnek tűnni, de talán nem alaptalan mivel rendszeresen megerősítést kapok erről... Szóval én szép nőnek tartom magam. Jó alak, babaarc, fenékig érő fekete dús haj és mindig csinosan öltözködöm... Itthon is. Előnyösen sminkelem magam, mindig jó illatom van. Régen a férjem gyakran dicsért, büszke volt rám, mára ez elmaradt.

Minden nap főzök neki (amit kér) és tiszta, rendezett lakás várja haza, a ruháit kifogástalanul rendben tartom, de már ezeket sem értékeli. Ma vacsorára Wellington steaket sütöttem neki királynő burgonyával és mikor kérdeztem, hogy finom volt? Annyit mondott : jaaa. Ez engem annyira elkeserít! Próbálkozom, de nem javul a helyzet és nem érzem magam nőnek mellette. 😞

Próbáltam vele megbeszélni a helyzetet, de annyit mond, hogy régen udvarlós kedve volt, most már nincs és ne zaklatassam ezzel.

Nem érzem úgy, hogy ennyit érdekelnék, szívemet-lelkemet kiteszem neki... Szenvedek, de szeretem...

Mit tegyek? Az már nem működik, hogy beszéljek erről vele, nem hajlandó rá, mert szerinte lényegtelen... Azzal is próbáltam már, hogy elmeséltem ki hogyan bókolt nekem nem (valóban úgy történt), de nem foglalkoztatta.

Volt már olyan is, hogy emiatt majdnem elköltöztem, akkor megrémült és nem akart engedni, de változás persze nem történt.

31 éves, én 26 vagyok.


Nagyon köszönöm, ha válaszoltok és kapok tippeket! ❤️


2018. nov. 2. 00:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
58%

Huh de felkepelnem a ferjed.

Ne szolgald ki meg ne nyald igy a se..et es akkor nezd mi tortenik.

Amugy te dolgozol...?

2018. nov. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Igen, dolgozom, de 90%-ban itthonról. Kozmetikai termékeket forgalmazó vállalkozást irányítok.
2018. nov. 2. 00:17
 3/32 anonim ***** válasza:
90%

Mióta tart ez az időszak?


Ne haragudj, de ez egy rettentő rossz irányvonal a kapcsolatban. A szexuális együttlétek rendben vannak?


Én első körben azt mondanám, hogy töltsetek együtt több időt közösen, de ne otthon hanem menjetek el kirándulni esetleg táncolni valahova szóval mozduljatok ki!


Az pedig rémes, hogy nem értékeli azokat a dolgokat amiket megcsinálsz. Nem tudom, mivel nem írtad de ő csinál otthon valamit vagy csak punnyad?


" nem érzem magam nőnek/férfinak mellette. "


A megcsalások így kezdődnek.. ezért lenne fontos, hogy változtassatok valahogy a dolgokon.

2018. nov. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
26%

Megbeszélés

Pease könyvei

Szeretetnyelvek

Megvonás


42/F

2018. nov. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

8 hónapja van ez így. Felülvizsgálatam azt is, hogy esetleg házisárkány lettem? De nem. Míg nem éltünk együtt, sokkal több volt a vita, azóta inkább nyugodtabb vagyok és nem veszekedünk... Maximum emiatt, amit leírtam.

A szexuális életünk rendben van, az tényleg olyan mint az elején.

2018. nov. 2. 00:31
 6/32 A kérdező kommentje:
Ő itthon a "férfi munkákat" megcsinálja. Szerelés, javítás, erőt igénylő feladatok, fűnyírás. Ezen kívül játszani szokott fifán, többnyire egyedül, néha velem vagy barátja jön át. Hétvégente kocsmába jár a barátaival.
2018. nov. 2. 00:35
 7/32 anonim ***** válasza:
56%

Lehet problémái vannak, amiket nem oszt meg veled de nyomasztja és emiatt nincs most ott a kapcsolatban.

Lehet elmúlt màr a rózsaszín köd és másfelé kacsintgat.

Lehet csak annyi mint minden kapcsolatban, hogy eljöttek a szürke hétköznapok és a megszokás.


A külső helyett inkàbb arra koncentràlj hogy legyenek közös élményeitek amik újra visszahozhatják a régi szép időket. Fontos az igényesség, de tudod van az a mondás, hogy a legszebb nőket is unja valaki. Mozduljatok ki minél többet. Menjetek moziba, kiràndulni, vacsorázni ésatöbbi, mert s monoton szürke hétköznapokba sokmindenki beleun. Vagy csináljatok gyereket, na akkor nem fogtok unatkozni :D

2018. nov. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
85%
Megszerzett, most már minek strapálja magát?Ez a felfogás jellemző az ilyen emberekre.
2018. nov. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
68%

Kifogott halat nem etet.

Esküvő megvolt, a feleségnek minek udvarolni? Úgyse hagyod el. Mindent megkap a semmiért cserébe. Persze, hogy nem fogja magát megerőltetni, ha nincs rá szükség.

Azt külön gondold át, hogy szerinte erre nincs szükség, és nem hajlandó még csak beszélni se róla.


Egy próbát megér, hogy most neked se legyen udvarlós kedved: ha tiszta ruhát akar, mosson magára. Egyen pirítóst, mert nincs kedved főzni. És kicsit többet mozdulj ki otthonról. Esetleg keress munkát, mert ez a "kozmetikai termékek eladását irányítod" olyan oriflame ügynöknek hangzik, és lehet, hogy a férjed se veszi komolyan.

Ő dolgozik, te otthon vagy, egyszerűen alap elvárás lett, hogy a minimum, hogy kinyalod cserébe a fenekét is, és szépen, illatosan várod az esti szexet.


A tiszteletét veszítetted el. Azt pedig egykönnyen nem szerzed vissza.

2018. nov. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
74%

Az utolsó hszóló mond vmit. Megszerzett ill. mivel otthonról dolgozol ill. mivel a felesége is lettél (milyen érdekes azt mondod 8 hónapja kezdődött, tehát nem sokkal az esküvő után) nagyon biztos a dolgában. Régen udvarlós kedve volt, mert muszáj volt neki, ma már nincs, mert nincs szükség rá. Megválaszolta neked, teljesen őszintén.

Ez az otthonról dolgozás, meg teljes kiszolgálás arra enged neki felhatalmazást, h az övé vagy (mondjuk tegyük hozzá jogosan, legalábbis gyakorlatilag).

Keress munkát, ahova el kell járnod, ill. a háztartást így közösen kell majd ez után végezni, mert nem lesz időd, erőd egyedül vinni. Így picit le esik a korona a férjúr fejéről.


Megj.: Csak nem tudom mi lesz akkor, ha babátok lesz...mert, akkor megint ez lesz, ő ilyen típus.

Kár, hogy ezek a dolgok csak idő és különböző élethelyzetek után ütköznek ki...

2018. nov. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!