Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem illet már sosem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem illet már sosem a férjem elismeréssel?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt és 1 éve vagyunk házasok. Nem akarok nagyképűnek tűnni, de talán nem alaptalan mivel rendszeresen megerősítést kapok erről... Szóval én szép nőnek tartom magam. Jó alak, babaarc, fenékig érő fekete dús haj és mindig csinosan öltözködöm... Itthon is. Előnyösen sminkelem magam, mindig jó illatom van. Régen a férjem gyakran dicsért, büszke volt rám, mára ez elmaradt.

Minden nap főzök neki (amit kér) és tiszta, rendezett lakás várja haza, a ruháit kifogástalanul rendben tartom, de már ezeket sem értékeli. Ma vacsorára Wellington steaket sütöttem neki királynő burgonyával és mikor kérdeztem, hogy finom volt? Annyit mondott : jaaa. Ez engem annyira elkeserít! Próbálkozom, de nem javul a helyzet és nem érzem magam nőnek mellette. 😞

Próbáltam vele megbeszélni a helyzetet, de annyit mond, hogy régen udvarlós kedve volt, most már nincs és ne zaklatassam ezzel.

Nem érzem úgy, hogy ennyit érdekelnék, szívemet-lelkemet kiteszem neki... Szenvedek, de szeretem...

Mit tegyek? Az már nem működik, hogy beszéljek erről vele, nem hajlandó rá, mert szerinte lényegtelen... Azzal is próbáltam már, hogy elmeséltem ki hogyan bókolt nekem nem (valóban úgy történt), de nem foglalkoztatta.

Volt már olyan is, hogy emiatt majdnem elköltöztem, akkor megrémült és nem akart engedni, de változás persze nem történt.

31 éves, én 26 vagyok.


Nagyon köszönöm, ha válaszoltok és kapok tippeket! ❤️


2018. nov. 2. 00:09
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
70%
Még az jutott eszembe, hogyha házasság előtt nem, vagy nem sokat éltetek együtt (szintén nem tudhatom), akkor meg lehet csak annyi a helyzet, hogy lakva ismerszik meg a másik. Akkor nincs is semmi gond csak ilyen a való hétköznapi énje.
2018. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
74%
Hagyjátok már... Nem veszitek észre hogy kamu? Wellington sztèk még hercegnő burgonya... A pasi meg csak fifázik, hétvégén meg kocsmázik.... Ne nevettesetek. Ennyire nem lehettek hülyék.
2018. nov. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!