Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem illet már sosem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem illet már sosem a férjem elismeréssel?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt és 1 éve vagyunk házasok. Nem akarok nagyképűnek tűnni, de talán nem alaptalan mivel rendszeresen megerősítést kapok erről... Szóval én szép nőnek tartom magam. Jó alak, babaarc, fenékig érő fekete dús haj és mindig csinosan öltözködöm... Itthon is. Előnyösen sminkelem magam, mindig jó illatom van. Régen a férjem gyakran dicsért, büszke volt rám, mára ez elmaradt.

Minden nap főzök neki (amit kér) és tiszta, rendezett lakás várja haza, a ruháit kifogástalanul rendben tartom, de már ezeket sem értékeli. Ma vacsorára Wellington steaket sütöttem neki királynő burgonyával és mikor kérdeztem, hogy finom volt? Annyit mondott : jaaa. Ez engem annyira elkeserít! Próbálkozom, de nem javul a helyzet és nem érzem magam nőnek mellette. 😞

Próbáltam vele megbeszélni a helyzetet, de annyit mond, hogy régen udvarlós kedve volt, most már nincs és ne zaklatassam ezzel.

Nem érzem úgy, hogy ennyit érdekelnék, szívemet-lelkemet kiteszem neki... Szenvedek, de szeretem...

Mit tegyek? Az már nem működik, hogy beszéljek erről vele, nem hajlandó rá, mert szerinte lényegtelen... Azzal is próbáltam már, hogy elmeséltem ki hogyan bókolt nekem nem (valóban úgy történt), de nem foglalkoztatta.

Volt már olyan is, hogy emiatt majdnem elköltöztem, akkor megrémült és nem akart engedni, de változás persze nem történt.

31 éves, én 26 vagyok.


Nagyon köszönöm, ha válaszoltok és kapok tippeket! ❤️


2018. nov. 2. 00:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az irreleváns kérdésemmel kezdem, hogy mit dolgozol pontosan? Privátban is megírhatod mert nem ide tartozik de érdekel, köszönöm.


Másik pedig ebből az utolsó kommentedből idéznék:

"A szüleim élnek-halnak egymásért 35 év házasság után, édesanyám sosem dolgozott, főállású anya volt mindig, de gyönyörűen rendben tartotta/tartja a családot, édesapám mégis a mai napig rajong érte. Ez visszafelé is működik. Annyira szeretnék én is így élni és ezt közvetíteni majd a gyerekeimnek (azt leszámítva, hogy én mindig szeretnék dolgozni is), de ezt így nem lehet. Mikor hozzámentem, úgy tűnt, ilyen jövő elé nézek... Aztán most nem úgy látszik."


Tudom, hogy írtad többször próbáltàl Vele beszélni,de ezt így ilyen őszintén elmondtad már amit ide leírtàl? Mert a nők sokszor azt hiszik, hogy az ezer félszóból meg utalgatàsokból a férfiakkal sokszor"beszéltek" már adott problémàról,de azok meg csak a nyílegyenes beszédből értenek.


Én nem javaslom, hogy jàtszmàzàsból leeressz. Ezeknek a cél érdekében tett taktikus lépéseknek semmi értelme nincsen. Te sem lennél úgy jól és csak újabb problémákat generàlnàl a meglévő mellé, annak megoldàsa helyett.


Végül a fekete leves:

Én is nagyon hasonló típus vagyok külsőleg-belsőleg mint Te, csak 11évvel a hàtunk mögött. Nálunk viszont hasonló jelek sajnos amiatt voltak mert viszonya volt.

2018. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyobb kozmetikai kellékeket forgalmazunk (kozmetikai ágy, gépek, fodrászati berendezések, speciális bútorok stb).


Elmondtam neki ilyen nyíltan, ahogy itt is leírtam, sőt bővebben, szóval nem fél szavak...


A szeretőre már én is gondoltam, csak nem értem, hogy mikor. Mert egész nap tartjuk a kapcsolatot, ő rendszeresen ír a munkahelyről is, aztán jön haza, ha elmegy a barátaival, akkor is írogat és képeket is küld

(nem én erőszakolom ki, magától teszi, sőt ha nem írok mondjuk 1 órán át, már reklamál, hogy hol vagyok, mit csinálok)... Szóval nem tudom.

2018. nov. 2. 12:56
 23/32 anonim ***** válasza:
90%

Ezt pont azért is csinálhatja mert a legjobb védekezés a támadás! Az is lehet, hogy csak egyszer fordult elő az egyik hétvégi kocsmàzàs alkalmàval és ez rombolja a kapcsolatot.

De az is lehet szimplán már nem szerelmes de hát ez se jobb. Valami gond csak van...

Próbálok segíteni kideríteni mi lehet, hogy orvosolni lehessen... Azt mondod a szexuális életetek rendben van az olyan mint az elején. Ezekben a szituációkban sem kapsz már bókokat? Vagy ebben a formában az elején sem történt?

2018. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
De, az ágyban minden a régi. Legalábbis részéről, nekem egyre kevésbé van kedvem, mert nagyon fáradtnak, kedvvesztettnek érzem magam amiatt, ami miatt ezt ezt a kérdést is kiírtam. Olyan kedvtelen emiatt mellette minden részemről.
2018. nov. 2. 14:26
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid kapcsolata pont azért működik, mert anyád nem dolgozik. Kb. egyenlő arányban tesznek a serpenyőbe, és egyensúlyban marad.

Te sokkal többet teszel bele.

A férjed pedig elhitte magáról, hogy ez neki mind jár.

Egy nő így "udvarol": gondoskodik a másikról, főzi a kedvencét, kimossa a gatyáit. De ezért nem udvarlást fog kapni, hanem egy keményen dolgozó férjet.


Az én szüleim 30 éve játsszák azt, hogy ha apu nem udvarol, és anya elhanyagolva érzi magát, akkor nincs szex.

2018. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
91%

De nem válaszoltàl a kérdéseimre.


Plusz kérdés, hogy másoknak sem dícsér, nem büszkélkedik,vagy erről mit tudsz? Nálunk olyan is volt, hogy hiànyoltam, másoktól meg visszahallottam hogy ajnàroz. Lehet egy ilyen infó tudtàban is megnyugodnàl.

2018. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
28%

Szia!


Ha jol keresel akkor esetleg megfontolhatnal egy kozossegi irodat, bar nem tudom merre laktok. Akkor megtartanad a keresetedet is es ki is mozdulnal otthonrol, o se erezne magat ennyire nyeregben :)

2018. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Arra kérdésedre gondolsz, hogy szex közben bókol? Arra írtam válaszul, hogy minden a régi. Tehát ott szokott, ugyanúgy mint régen. Intim helyzetben ő olyna, mint régen, csak ugye nem csak az a lényeg... :)

Arról nem tudok, hogy másoknak mit mond rólam. Járnak hozzánk a barátai, beszélgetek is olyankor velük, de ilyesmiről nem esik szó. Közös barátaink nincsenek, akiktől meg tudnám kérdezni ezt. Az az igazság, hogy nagyon más a stílusunk, az ízlésünk, a hobbink, ezért nem alakult ki közös baráti kör. Ők söröznek, meccsekre járnak, pókreznek, tekéznek, én jobban szeretem a kiállításokat, balett előadások, színházat.


A közösségi iroda ötlete nagyon tetszik nekem. :) Tudom, hogy van ilyesire lehetőség nálunk, részleteket nem tudok, de most utánajárok. Nekem is jót tenne, mert ugyan megyek barátokkel ide-oda, de talán pozitív lenne egy új közeg. :)

2018. nov. 2. 17:20
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Az jutott eszembe, hogy talán a férjed magának se vallja be, de zavarja ez a te - nem rosszallóan mondom - tökéletességed. Csinos vagy, házias vagy, többszörösét keresed - úgy érzi, lemaradt melletted. Ezért fukarkodik a dicsérettel, nehogy még jobban nyeregben érezd magad. Persze régen rossz, ha a házastársak egymással versengenek. Talán nem is tudatosan, de ez van a dolog mögött.
2018. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Dehát nem tudhatom, milyen volt régen, azért kérdeztem. Nem is hinnéd ezek szerint, hogy pedig ez milyen fontos mozgatórugója mindennek, főleg a férfiak részéről. Nem értem ha ott bókol és minden szuper akkor hogy nem érzed nőnek magad. Utàna gyökeresen megváltozik? Nem tudom mi az akkor amit a mindennapokban nem mond vagy nem tesz,amit előtte 4évig igen? Mi történt a házasság után ami ezt hozhatta?


Előttem válaszoló is elgondolkodtató,amit ír,de erre sincs megoldás,ha az van.


Hátha ez a közösségi dolog fellendít valamit!


Ami pedig működik,azt akkor igenis élvezd ki és legyen hozzá kedved! Hisz elvileg ott legalább megkapod amire vàgysz.

2018. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!