Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hülye vagyok, vagy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok, vagy a férjem sumákol?

Figyelt kérdés
Pár ilyen jellegű kérdésnél én voltam az első elolvasva, hogy ez tini kategória. Hát most fordult a kocka. Röhelyesnek érzem magam. Bele néztem a férjem telefonjába. Nálunk ez nem tabu ő is nézheti az enyémet ha akarja, viszont valahogy eddig soha nem jutott az eszünkbe. Van egy kisbabának. 37kgot felszedtem toxémia miatt ami kb csak víz volt így 2hónap alatt le is ment de a bőröm nagyon csúnya maradt. Ezért borzalmasan érzem magam bőrömben (de egy percig sem bántam meg a gyerek vállalás) szóval az önértékelésem oda. A lényeg, hogy egyes közösségi oldalon az utóbbi időben rákeres egyes nőkre. Ilyenen nem akadtam ki de most mintha pofán vertek volna. Azóta is ezen örlődök, hogy mi lesz ha elmegy egy másik nőhöz. Semmiféle beszélgetést nem találtam. Nem változott a viselkedése, sőt nagyon türelmes és baromi jó apa. Nyugtassatok meg hogy én most hülye vagyok a szó szoros értelmében... És nem sumákol valamit. Mit gondoltok erről?
2018. nov. 22. 13:23
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Hát elvileg megértette és mondta hogy nem tudta, hogy ez rosszul esik ennyire, és most nem vettem észre, hogy már csinálná. De bevallom irtó rossz volt ezt észre venni miután szültem, alapból az ember picit depisebb állapotban van utána ez meg egy pofon volt.
2018. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!