Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hülye vagyok, vagy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok, vagy a férjem sumákol?

Figyelt kérdés
Pár ilyen jellegű kérdésnél én voltam az első elolvasva, hogy ez tini kategória. Hát most fordult a kocka. Röhelyesnek érzem magam. Bele néztem a férjem telefonjába. Nálunk ez nem tabu ő is nézheti az enyémet ha akarja, viszont valahogy eddig soha nem jutott az eszünkbe. Van egy kisbabának. 37kgot felszedtem toxémia miatt ami kb csak víz volt így 2hónap alatt le is ment de a bőröm nagyon csúnya maradt. Ezért borzalmasan érzem magam bőrömben (de egy percig sem bántam meg a gyerek vállalás) szóval az önértékelésem oda. A lényeg, hogy egyes közösségi oldalon az utóbbi időben rákeres egyes nőkre. Ilyenen nem akadtam ki de most mintha pofán vertek volna. Azóta is ezen örlődök, hogy mi lesz ha elmegy egy másik nőhöz. Semmiféle beszélgetést nem találtam. Nem változott a viselkedése, sőt nagyon türelmes és baromi jó apa. Nyugtassatok meg hogy én most hülye vagyok a szó szoros értelmében... És nem sumákol valamit. Mit gondoltok erről?
2018. nov. 22. 13:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%

Szedd össze magad:)

Csodás nő és anya lehetsz!

Légy pozitiv és boldog!:)

2018. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én nő vagyok, de én is rákeresek más férfiakra és nőkre Facen. De semmit sem akarok tőlük, inkább kíváncsiság, hogy mi lehet vele, ilyesmi.
2018. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
Szülés után normális, ha van hormon és hangulatingadozásod! Nyugi, rendben leszel!:) Ha majd úgy érzed, akkor járj el nőcis programokra, kicsit felhozni magad. Fodrász, új ruhák, stb.
2018. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
3%

"Röhelyesnek érzem magam."


röhejes, hogy nem tudod leírni helyesen a röhejes szót.


ezért jobban aggódnék, mint a kilókért.

2018. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
:) köszi utolsó a felvilágosítást. Legközelebb oda figyelek jobban.
2018. nov. 22. 19:44
 16/21 A kérdező kommentje:
Kérlek azért ettől eltekintve ha már veszed a fáradtságot és feljössz erre az oldalra értelmezd a kérdést. Mert mint írtam a kgok lementek nem emiatt van az aggodalom. De tényleg köszi, hogy kijavítottál, óriási forma vagy 😘
2018. nov. 22. 19:47
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ez biztos, hogy az önértékelésed miatt van most. Írod is, hogy korábban nem érdekelt volna ez semennyire, de most szarul érzed magad a bőrödben, és emiatt ugrasz mindenre. Én is szültem már, nemsokára újra fogok, tudom, milyen az, amikor az ember annyira érzi magát kívánatosnak a korábbihoz képest, mint egy kupac kaka. Pedig én nem vizesedtem fel ennyire, nagyon nincs is maradandó nyoma az előző terhességemnek, szerencsés alkat vagyok. De még a kisebb változások is zavartak (amiket a férjem szerint csak én láttam), attól is szarul éreztem magam, szóval el tudom képzelni, hogy mennyire nehéz elfogadni, ha vannak nagyobb, maradandó változások.

Mindenesetre szerintem a férjeddel nincs gond, és a házasságoddal sincs momentán, de próbáld magad helyre tenni lelkileg, mert ha ennyire rosszul érzed magad, az rá tudja nyomni a bélyegét. Drukkolok neked :)

2018. nov. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Te 22%-os suttyó. Egyetlen mondatom SEM sikerült értelmezned.ha képes vagy egy pár hónapos babát, aki aztán semmiről sem tehet fattyúnak nevezni én a helyedben elásnám magam. Oldalokon keresztül mindenki össze tudta szedni a gondolataid de a te válaszodból süt, hogy mennyire szar életed van. Ostoba.
2018. nov. 23. 19:50
 19/21 anonim válasza:
Nagyon átérzem, nálunk is ugyanez van, én meg beszéltem vele, hogy rosszul esik, meglátom változik e :)
2018. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hogy fogadta és mit mondott amikor megkérted?
2018. nov. 27. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!