Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Három éves házasság után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három éves házasság után ilyet mond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Férjemmel 3,5 éve vagyunk házasok (öt éve vagyunk együtt) van egy három hónapos kisfiúnk. Régóta szerettünk már babát, most végre összejött. Még a terhességem alatt valami megváltozott köztünk a férjemmel. Sokat volt távol, üzleti ügyben, illetve kezdett "kihűlni" a kapcsolatunk, sokat veszekedtünk, főleg az itthoni dolgok miatt, rend, tisztaság stb. Elfogadtam, hogy sokat dolgozik, én viszont egyedül nehezen, de mindig megoldottam a háztartást ( veszélyeztetett terhes voltam)

Szoktam kérni a segítségét, de alapvető dolgok pl ha úgyis megy el,akkor vigye ki a szemetet, ilyen jellegű dolgokra elég fura arckifejezésekkel reagál. Sajnos régebben is "trehány" volt, de akkor nem volt számomra ez probléma, amúgy is állandóan takaríthatnékom van, de terhesen anno nem ment. Sőt, amióta megszületett a baba még annyit sem segít. A babával is alig foglalkozik, egész nap én vagyok itthon vele, se ebédelni nem tudok normálisan, se rendet rakni. Általában altatás után vasalok, főzök másnapra stb..

Elég fárasztó, enni is alig van időm. Igyekszem férjemmel megbeszélni, hogy legalább maga után pakoljon el, de nem. Szana - szét hagyja a ruháit, tányérjait, mindenét. Már megőrülök tőkét, semmiben sem segít.

A héten kifakadtam, és csúnyán összevesztünk. Ez miatt h ő elmegy dolgozni, 8-16 utána elmegy a barátaival meccset nézni, vagy teniszezni vagy mindig kitalál valamit. Ezeket mondta nekem a vitánk közben :

-"nézzél már magadra bottal sem piszkálnálak meg" (ha közeledek hozzá, elutasít)

- elfog menni csajozni ha mindig magyarázom neki h segítsen itthon. Ő nem cseléd, én itthon vagyok egész nap...

Teljesen kiakadtam :( terhesség előtt 52 kiló voltam, három hónapja szültem, most vagyok 61kg. Tény, hogy maradt rajtam de mit csináljak? Mit mondjak neki, hogy segítsen itthon?

Azt hittem, hogy segíteni fog nekem mindenben, ha a baba megszületik, de már látom, hogy ez nem így van :( úgy érzem nem számíthatok rá, semmiben :(


2018. jún. 20. 22:43
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
86%

Nálam alapvetően egy ilyen duma után szedhetné a holmiját.

Ez a hozzáállása meg a saját gyereke és a párja felé gusztustalan. Ebből viszont te is kivetted a részedet. Nem kellett volna szemet hunyni a trehánysága meg nemtörődömsége felett eddig se. Mostmár nem nagyon tudsz vele csinálni semmit, ráadásul mivel ezzel már a kicsi születése után kezdted el piszkálni, ki fogja vetíteni a gyerekre, "mivel előtte nem volt gond, a gyerek tehet róla".

Azt már most készpénznek veheted, hogy megcsal. A helyedben elkezdenék erősen gondolkodni az egyedülálló anyaságon. Az ilyen soha nem fog megváltozni, és nem csak téged, de a saját gyereke életét is meg fogja nyomorítani. Tapasztalat, ilyen volt az apám. Ha együtt maradtok jön az egyre több vita, meg ordítozás, lesz egy asztal alá bújó, zavarodott fiad, aki nem érti, hogy a szülei miért ölik egymást.

2018. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező! Tökéletesen választottál társat magad mellé egy életre. Mondhatnám tipikus nő erény. Ja, vagy mégse? :D Sebaj, ott van az üzletember melletted, dől a pénz, teniszezni jár. Tegyél fel fotókat a csodás életedről a fb-ra, úgyis mindenki a nemlétező álmait ott prezentálja. Ó, te szegény, hogy sajnállak... dehogy sajnállak, pont azt kapod amit érdemelsz!
2018. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
De te nem dolgoztál gyerek előtt se, hogy akkor bőven volt időd a háztartásra?
2018. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

32-es! Nem posztolok magamról se és a gyerekemről soha semmit! Fentebb leírtam az életemet, én pont nem a tökéletességet látom benne, hanem a kilátástalanságot és a csalódást.

33-as, de igen dolgoztam, mint mindenki más, csak a 8 munkaórám után volt időm. Nem takaróztam mindenféle kamu dumával, hogy miért nincs rend.

2018. jún. 21. 16:39
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

Meg kéne màr tanulnia sok nőnek, hogy a pasik nem vàltoznak.

Régen is trehàny és nemtörődöm volt, meg most is. Csak annyi vàltozott, hogy hozzàmentél és gyereket is szültél egy ilyen fos alaktól.....Szinte 100% hogy félre is kefél. Mit lehet erre mondani?

TE vàlasztottad! Most iszod a levét.

Vagy tűröd tovàbb a megalàzàst vagy otthagyod. Ha maradsz akkor még nem szenvedsz eléggé... Èn màr akkor dobtam volna amikor kiderült hogy lusta hàzimunkàt végezni.

Te is megspórolhattàl volna egy szar hàzassàgot, meg azt hogy egy segggfejnek szülj.

2018. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

#33-as vagyok. Csak azért kérdeztem, mert abban az egy esetben lett volna az elfogadható, hogy így "kinyalod a fenekét", és megcsinálsz mindent helyette is. Manapság, hogy mindkét fél dolgozik, megdőlt az az elmélet, hohy a nőé a házimunka. Kutya kötelessége mindkét félnek kivennie a részét. És te ezt nagyon nagyon elrontottad, hogy simán felvállaltad az ingyen csicska szerepét. Hozzászokattad ahhoz, hogy ez így van rendjén, hogy te csinálsz mindent munka mellett is, most meg nem érti, ha most otthon vagy, miért nem megy a dolog, miért is kellene neki bármit csinálnia?

Ha már az összeköltözés után kiállsz magadért, és többre becsülted volna magad egy cselédnél, vagy sikerült volna átformálódnia, vagy mar akkor kiderült volna, hogy mekkora egy tuskó, és ha van eszed elkerülhetted volna vele a családalapítást. De mostmár mindegy, már benne vagy a k.kiban sajnos.

Azt tudom tanácsolni ebben a helyzetben, hohy engedd el ezt a házasságot. Eszedbe ne jusson pitizni neki. Amit tudsz megcsinálsz, amire nem jut időd azt majd megcsinálod később, vagy akarmi, aztán kész. Ne akarj megfelelni neki, mert azzal csak felerősíted az ő "igazságát". Azt gondolom, hogy már rég van szeretője, lehet, hogy már a veszélyeztettt terhesség ideje alatt összeszedte, gondolom a szexuális életetek már akkor elmaradt. Ezért is hidegülhetett el olyan könnyen. Úgyhogy nem gondolom, pláne azok után amit a fejedhez vágott, hogy ezt a házasságot meg kellene menteni. Inkább készülj a válásra, tervezd meg hova rudtok menni, milyen lehetősegetek van, stb. aztán lépni kell. Sok erőt kívánok hozzá!

2018. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen, látom, hogy én rontottam el. Visszacsinálni már nem tudom, mérgelődni meg nincs értelme, baba miatt sem. Úgy tűnik megkell oldanom valahogy a helyzetet. Pláne, itt is szinte egybehangó vélemények vannak.
2018. jún. 21. 17:50
 38/43 anonim ***** válasza:
59%

Ez van, tudtad, hogy trehány, akkor miért kellett gyereket is csinálnotok?


Szép, boldog életet...

2018. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 Bence_ ***** válasza:
100%

Menj el egy pszichológushoz.

Azért választottál ilyen pasit mert az önértékelésed a béka segge alatt van. Rakd rendbe magat, utána fog változni ag életed!

2018. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem abban a pillanatban ért véget a házasságom, mikor a volt férjem azt mondta "nem tud már rám nőként nézni ". Nem híztam, nem szültem. Gondoltam akkor viszlát, majd lesz, aki még kívánni fog.

Így is lett, 3 éve vagyok a 2. férjemmel, imádjuk egymást minden téren, pár hónapos a kisbabánk és semmi probléma köztünk,segít, amiben tud, mindig dicsér milyen csinos vagyok, pedig még 5 kg van rajtam és néha igencsak leharcoltnak érzem magam.

2018. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!