Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik fiatalon házasodtak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik fiatalon házasodtak, azok végül megbánták?

Figyelt kérdés
Gondolok itt azokra, akik 20 éves koruk körül házasodtak. Korai döntés volt vagy titeket igazolt az idő?

2018. jún. 11. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A férjem 22 éves volt mikor házasodtunk, szóval ő elég fiatal volt, én már nem annyira, 25 voltam akor. Nagyon boldogok vagyunk, egyikünk sem bánta meg, épp ellenkezőleg.

Mai napig mondja, ha tehette volna, fél év után elvesz:), de akkor még nem olyanok voltak a körülményeink. Bár még csak 7. éve hogy házasok vagyunk, tehát nem olyan régóta. Igaz, manapság talán ez már ez az idő sem kevés, mikor látom, hogy mára már több volt osztálytársam is elvált 2-3 év házasság után. Van aki kétszer is sajnos. Nem is értem...Na mindegy, nem is az én dolgom... 1,5 év kapcsolat után volt egyébként az esküvőnk. 32/N , 29/F

2018. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

22 és 23 évesek voltunk, 30 éve házasok, túl egy szétköltözős hullámvölgyön a 10. év környékén.

Nem bántam meg, se a házasságkötést, se az újrakezdést.

2018. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kispotzak válasza:

Nincs szabály. Statisztikákat kereshetsz, h a fiatalon házasodók között mennyi a válás, de az se sokat jelent, mert abból nem fogod tudni, h akik idősebb (25-30 stb) korukban házasodtak, előtte hány évesen jöttek össze...


Van ismerősöm, akik középsuliban jöttek össze, érettségi után összeházasodtak, azóta is együtt vannak, 45 körüli pár, tehát több, mint 25 éve... De ismertem olyat is, aki szintén középiskolában jött össze a párjával, dettó összeesküdtek érettségi utáni nyáron rögtön, egy év múlva már váltak.

2018. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!