Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elsiettem a házasságot, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsiettem a házasságot, mit tegyek (nő vagyok)?

Figyelt kérdés
Huszas eveim elejen jarok, a parom 30, o szeretett volna elvenni, en igent mondtam. Mar egy eve hazasok vagyunk, de ugy erzem elsiettuk. Kulfoldon dolgozik hetekig nem latom. Mar elegem van az egeszbol. Legbelul szeretem, de lehet inkább lennek egyedul mint sem ilyen tarsas maganyban. Megbantani nem akarom, biztosat sem eldobni Nem tudom mit tegyek...

2018. jún. 12. 13:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%
Elsietted, ahogy a huszonéves házas lányok többsége. Abba kéne hagyni fiatalon annak a mantrázását, hogy érett és megfontolt nők vagytok.
2018. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az elsietésről van szó, hanem arról, hogy a távolság előbb-utóbb megöli a kapcsolatokat.

Skype-on és messengeren nem lehet fenntartani egy kapcsolatot, főleg egy házasságot.

Az ember azért házasodik, mert a párjával közösen képzeli el az életét. Nem normális, hogy hetekig kell várnod arra, hogy láthasd végre egy kicsit, majd minden kezdődik elölről. Ez persze csak az én véleményem.

2018. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

2# veled egyet ertek.


1# veled nem. Ha idot toltott volna velem mert nem kimt dolgozna akkor nem romlott volna meg a kapcaolatunk.

2018. jún. 12. 14:03
 4/27 anonim ***** válasza:
59%

Semmi gond, ha nem értesz egyet. Továbbra is lehet hárítani, mindig mást hibáztatni és tovább mantrázni 100 elhibázott döntés után is ugyanazt, ami nem megy.

Nem vagy jós. Fogalmad sincs arról, hogyha otthon marad, akkor megváltoznak e a dolgok. Azt viszont már eleve a kapcsolat elején megbeszélhettétek volna, hogy esetlegesen hogy lenne a munka, mekkora távolságot vállalnátok be és hasonlók. Sokszor éretlennek tartott emberként ez nálam kapcsolatban kb. 1-2 hónap után szóba kerül.

Ne haragudj, de gáz, hogy ezen az oldalon gyakorlatilag senki sem vállalja a felelősséget a saját dolgaiért és senki sem ismeri el, hogy esetleg valamiben nem ő lenne a király, miközben épp tönkremegy a kapcsolata.

2018. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a napnàl vilàgosabb, hogy miért akart mindenàron elvenni.

Ha màr kinn dolgozik, ezzel úgymond "lestipistopizott" magànak.

Vagyis úgy volt vele, hogy ha a felesége vagy, azzal talonban tarthat. Megjelölte a területét.

Ügyes húzàs, nem mondom...

Te miért nem költözöl ki hozzà? Vagy meddig akarjàtok még így folytatni?

Azt meg nem szabad elhinni, hogy nincs kinn neki valaki màs, akivel elhuncutkodik... amíg te nem vagy ott.

2018. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#5 en is ezt gondoltam h lehet jo ez neki igy h van egy balfek aki varja haza... Kamionozik, tudom h huseges de neki ez igy jo. Elvileg haza fog jonni par even belul, de h ez igy lesz-e azt nem tudom.


#4 nagyon sok dologrol beszeltunk elhiheted. Ezekbe n fogok belefolyni, de sajnso mar nem tudtam mit tenni, csinalhattam barmit nem jott tobbszor haza.

2018. jún. 12. 14:12
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
#6: De ezt érett felnőttként házasság ELŐTT kellett volna megtenned. Olvasd el a saját kérdésed: Arról szólt, hogy felmerült benned, hogy elsietted a házasságot. Amint kaptál egy választ arról, hogy nem, nincs veled gond, már le is tettél a kérdésről. Amelyik válasz pedig leírta azt a kételyt, ami MAGADTÓL merült fel benned és nyersen szembesített, azt az egód személyes támadásnak vette és egyből nem értettél vele egyet. Pedig a kérdés nem véletlenül született meg...
2018. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

A fiatal éveidet pazarolod ugye tudod?

Vagy csendben maradsz és tűrsz, beletörődsz, vársz...vagy újragondolod:)

2018. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
Termeszetesen senki se hibas hanem “igy alakult”. Ja. Sajnos ebben te is reszes vagy, beleugrottal egy alhazassagba. Ha veled akarna lenni nem par ev utan jonne haza hanem most. Az hogy ez jol fizet csak kifogas. Amugy kis statisztika: [link]
2018. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Igen tudom, nyilvan nem lattam at azt a dolgot h egesz eletemre belesodortam magam egy tavkapcsolatba
2018. jún. 12. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!