Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elsiettem a házasságot, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsiettem a házasságot, mit tegyek (nő vagyok)?

Figyelt kérdés
Huszas eveim elejen jarok, a parom 30, o szeretett volna elvenni, en igent mondtam. Mar egy eve hazasok vagyunk, de ugy erzem elsiettuk. Kulfoldon dolgozik hetekig nem latom. Mar elegem van az egeszbol. Legbelul szeretem, de lehet inkább lennek egyedul mint sem ilyen tarsas maganyban. Megbantani nem akarom, biztosat sem eldobni Nem tudom mit tegyek...

2018. jún. 12. 13:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
94%
Tálald úgy hogy neked ez nem jó, megőrülsz a magányban, és szeretnéd ha legalábbis csak belföldön dolgozna, mert így nem lesz jó vége.
2018. jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy váltson! Nagyon szereted, de ez így neked nem megy!
2018. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy az sem, hogy mennyit van otthon pl egy hónapot véve. Ha hétvégente otthon van veled, még csak- csak, de ha pl 3-4 hétre elhúz otthonról az màr durva. Csak mert mintha azt írtad volna, hogy hetekig nincs veled. ...
2018. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
2 évig 4 hetente járt haza pár napra. Addig nyavalyogtam amíg 2 hetente haza nem járt egy hétvégére. De valahogy úgy érzem ez nekem kevés. Olyan kapcsolatot szeretnék ahol egymás támaszai lehetnénk, lenne kit hazavárni vagy haza jönni hozzá. Mint a normális kapcsolatokban. Viszont nagyon jó helye van ennél a cégnél. Szeretik és ő is szereti, nem bírnám elrángatni valahova havi 100 ezerért mert megőrülne. Patt helyzet.
2018. jún. 14. 06:36
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem patt, csak le kell ulni megbeszelni. Itthon amugy nem szazat keresne, bar kevesebbet mint nemzetkozi szinten.
2018. jún. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Na ez a baj, hogy az emberek csak a pénzt hajkurásszák, a család és a törődés másodlagos. Azt gondolják, hogy minél több pénzt hajtanak, annál boldogabbak lesznek, pedig pont hogy nem.

Nem lenne jobb, ha szerényebben, de szeretetben telnének a mindennapok?


Mondhat bárki bármit, ha havonta egyszer látom a páromat, az nem kapcsolat, de főleg nem házasság.

Ennyi erővel hozzámehetek egy bábuhoz is.

2018. jún. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy belföldes ahol naponta hazajárhat vagy fix hétvégente otthon van. Így is lehet kamionos.

A gond ott van, hogy ez egy olyan hivatás amit ha már 8 éve végez akkor az élete.

Ezt vagy feladja egy két éven belül az elején vagy marad végig sofőr. Maguk vannak, nem olyan fontos a társaság csak az önálló életstílus. Nem fog egy irodában megülni az ilyen ember vagy otthon maradni neked. Mert bármikor lesz valami indok, hogy nagyobb kiadás mint új ház vagy valami már vissza is megy a kamionra.


Gyereket azért ne vállalj az csak a tiéd lenne. Akkor meg végképp meglenne az indoka miért kell otthagynia téged hetekre. Nincs apa aki jön ha te nem kapsz szabit mikor beteg a gyerek, aki jön ha baj van de közben meg el vagy köteleződve s marad a társas magány.

2018. jún. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!