Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elsiettem a házasságot, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsiettem a házasságot, mit tegyek (nő vagyok)?

Figyelt kérdés
Huszas eveim elejen jarok, a parom 30, o szeretett volna elvenni, en igent mondtam. Mar egy eve hazasok vagyunk, de ugy erzem elsiettuk. Kulfoldon dolgozik hetekig nem latom. Mar elegem van az egeszbol. Legbelul szeretem, de lehet inkább lennek egyedul mint sem ilyen tarsas maganyban. Megbantani nem akarom, biztosat sem eldobni Nem tudom mit tegyek...

2018. jún. 12. 13:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
49%

#5

Ti helyből vagytok ilyen hülyék vagy nekifutásból? Igen, majd valószínű megnősül egy pasi azért, hogy "lestipistopizza" meg talonban tartsa a nőt...


Kérdező, nem siettél el semmit mert akkor, abban a helyzetben így éreztétek. Foglald le magad valamivel vagy próbáljatok meg valami jobb melót itthon találni.

Senki sem mondta, hogy az élet egy romantikus lovagregény vagy habostorta.

2018. jún. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
19%
Jaguárnak igazat adok, nem ismétlem meg.
2018. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
89%

Nem láttad át, hogy távkapcsolat lesz? Miért, mikor kezdett kamionizni?

Ha a házasság előtt: tényleg elsiettétek. Azt se tudod, mivel jár ez az élet.

Házasok vagytok: miért nincs szavad abban, hogy akarsz-e így élni? Miért nem mondod, hogy elég volt? Aki szerelmes, annak a házassága a legfontosabb, nem az a plusz 100 ezer havonta.

Azon meg hangosan felröhögtem, hogy kamionos és hűséges. Bocs... Majd rájössz, hogy miért áll qurva minden kamionos pihenőben.

2018. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%

NEM egész életedre, pontosan addig, amíg vele vagy.


Ha így érzel - ő nem fog hazajönni, te xy okból nem mész ki hozzá -, akkor mielőbb jobb tisztázni és elválni.


Szórakozhattok még azzal, hogy ő dug ezzel-azzal (ne mondd, hogy nem) hetekig, te szenvedsz utána, aztán minden kezdődik előlről.

2018. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

A távkapcsolat így felőrli az embert.


Mi is 1000km-ről kezdtük anno, de tudtuk, hog ÁTMENETI és 5 hónap után kijöttem hozzá.


Ennyi, ha évekig kellene bohóckodni havi 4-5 nap együtt töltött idővel már rég szakítottunk volna.

2018. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ha úgy érzed, ez a házasságot nem kellett volna megkötni, akkor el kell válni. Ha szeretsz a pároddal lenni, akkor maradj, ha eleged van belőle, akkor most válj el, ne 10 év és 3 gyerek után.
2018. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem arról van szó, hogy magát a házasságot sietted el, egyszerűen csak rossz társat választottál hozzá, mert neki nem a kapcsolatotok a fontosabb, nem te, hanem az hogy elmenjen a "világvégére" dolgozni sok pénzért.


A rossz párválasztásért sosem a házasság intézménye a hibás.


Szóval nagyon nem mindegy a partner hozzáállása. Nálunk pl egyikünk sem keres sokat, a férjem 170 ezret, én 130-at, de egy pillanatig sem izgatja egyikünket sem, hogy nem futja nyaralásra, vagy zsebből 150 ezres laptopra, egyebekre, mert szeretjük egymást, és ami a legfontosabb, hogy sok időt tudunk együtt tölteni. Ez mindennél többet ér!!!


Sajnos ez ilyen. Cseszheted a szerelmet meg a házasságot, ha egysszerűen a másik fél nincs ott....


Tanács: beszélsz vele, hogy változtassatok, vagy marad ennyiben minden, de utóbbi esetben pár év múlva be fog figyelni a válás, mert ezt nem lehet sokáig bírni. Nem feltételezem, hogy a háta mögött szeretőt tartanál, szóval ha ez így marad, idővel bele fogsz keseredni a magányba.

2018. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
89%
Házasság előtt nem kamionozott? Nem éltetek együtt, hogy lásd milyen? Ha előtte is volt, akkor most eheted a főztöd! Ha most kezdte, akkor beszélj vele, hogy ez neked így nem megy!
2018. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Sok hasznos valaszt kaptam, koszonom!

Hazassag elott is kamionozott. Mikor megismertem mar akkor is ez volt a munkaja mar 8 eve. Egyszeruen szerintem nem lattam at azt a dolgot h bele fogok roskadni az egyedullétbe. Mert valljuk be ez igy nem kapcsolat, csak telefonos beszelgetes. Nagyon szeretem, de kezdek elhidegulni legbelul. Sokszor azert hianyzik, eltunk is egyutt, tokeletes is volt, volt h vele mentem, es 0-24ben honapokat toltottunk egyutt, csodasan kijottunk, nem is volt kerdes h osszehazasodjak vele. De igy, elviselhetetlen. Unom a dolgot. De meg mindig a penz az elso, holott eletunk nincs. Nem tudom hogy tálaljam. Szünetet se merek tartani, nehogy tenyleg vege legyen.

2018. jún. 12. 23:22
 20/27 anonim ***** válasza:
78%
én párom is kamionozik évek ota. hétvégente vagyunk együtt, hetente látom őt, de mi kapcsolatunkat megerősítette. ha van olyan erős a kapcsolatotok, akkor kibirja. nálunk az erzelmek erősek és stabil lábakon áll igy nincs semmi hátránya
2018. jún. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!