Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Három éves házasság után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három éves házasság után ilyet mond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Férjemmel 3,5 éve vagyunk házasok (öt éve vagyunk együtt) van egy három hónapos kisfiúnk. Régóta szerettünk már babát, most végre összejött. Még a terhességem alatt valami megváltozott köztünk a férjemmel. Sokat volt távol, üzleti ügyben, illetve kezdett "kihűlni" a kapcsolatunk, sokat veszekedtünk, főleg az itthoni dolgok miatt, rend, tisztaság stb. Elfogadtam, hogy sokat dolgozik, én viszont egyedül nehezen, de mindig megoldottam a háztartást ( veszélyeztetett terhes voltam)

Szoktam kérni a segítségét, de alapvető dolgok pl ha úgyis megy el,akkor vigye ki a szemetet, ilyen jellegű dolgokra elég fura arckifejezésekkel reagál. Sajnos régebben is "trehány" volt, de akkor nem volt számomra ez probléma, amúgy is állandóan takaríthatnékom van, de terhesen anno nem ment. Sőt, amióta megszületett a baba még annyit sem segít. A babával is alig foglalkozik, egész nap én vagyok itthon vele, se ebédelni nem tudok normálisan, se rendet rakni. Általában altatás után vasalok, főzök másnapra stb..

Elég fárasztó, enni is alig van időm. Igyekszem férjemmel megbeszélni, hogy legalább maga után pakoljon el, de nem. Szana - szét hagyja a ruháit, tányérjait, mindenét. Már megőrülök tőkét, semmiben sem segít.

A héten kifakadtam, és csúnyán összevesztünk. Ez miatt h ő elmegy dolgozni, 8-16 utána elmegy a barátaival meccset nézni, vagy teniszezni vagy mindig kitalál valamit. Ezeket mondta nekem a vitánk közben :

-"nézzél már magadra bottal sem piszkálnálak meg" (ha közeledek hozzá, elutasít)

- elfog menni csajozni ha mindig magyarázom neki h segítsen itthon. Ő nem cseléd, én itthon vagyok egész nap...

Teljesen kiakadtam :( terhesség előtt 52 kiló voltam, három hónapja szültem, most vagyok 61kg. Tény, hogy maradt rajtam de mit csináljak? Mit mondjak neki, hogy segítsen itthon?

Azt hittem, hogy segíteni fog nekem mindenben, ha a baba megszületik, de már látom, hogy ez nem így van :( úgy érzem nem számíthatok rá, semmiben :(


2018. jún. 20. 22:43
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy patkány,de te döntesz.
2018. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

8-as válaszoló! Esküvő előtt nem volt gond a háztartás, mert volt rá időm, bőven. Most, a baba miatt nincs!

Ne értsétek félre, imádom a kisbabám, életem értelme nagyon szeretem! Csak a férjem hozzáállása döbbentett meg. Bíztam benne, hogy észreveszi majd, miben kell segíteni. Pl porszívózás, vagy babát átvenni picit míg én zuhanyzom stb. Mivel nem vette észre szóvá tettem. Lassan már minden nap ugyan azt mondom neki

Elhiszem, hogy elege van ebből, de miért nem csinál semmit?

2018. jún. 20. 23:26
 13/43 anonim ***** válasza:
83%

Megszokta, hogy mindig rend van és pakolsz utána. Most ezt nem tudod megtenni, terhesen sem ment. És ezt ő úgg éli meg, hogy nem teszed a dolgod. Neki az a természetes ha ki van nyalva a popsikája, amit most teljesen természetes módon nem tdsz megtenni.

Lehet, hogy le kéne írnod neki 24 órádat, majd mellé az övét. Alá írni, hogy ki mennyit dolgozik(neked minden, ami nem pihenés, pl mosas meg minden) es pihen. Nyilvâb neki jóval több a pihi. Egyáltalán nem tisztel téged és a munkádat. Lehet, hogyha látná leírva, akkor elhinné. Mert ez csak rosszabb lesz.

2018. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Itt már nem az a legnagyobb baj hogy nem segít neked!
2018. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
13-as, köszönöm. Igazad van. Mindig megcsináltam neki, igénye van a tisztaságra, mert ha pl nincs elmosogatva órákig, akkor azt szóvá teszi. De nem nyúlna hozzá a mosatlan edényekhez...
2018. jún. 20. 23:30
 16/43 A kérdező kommentje:
14-es, szerinted mi lehet a baj?
2018. jún. 20. 23:32
 17/43 anonim ***** válasza:
79%
Az hogy nem kíván téged.Esélyes hogy van más.De örülj ha megszabadulsz egy ilyen féregtől.
2018. jún. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
93%
Aki képes azt mondani, hogy bottal se piszkálna meg, az a baba előtt is egy féreg volt, akkor nem zavart?
2018. jún. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
93%
Bejárónó vagy nem feleség,most már gyerek is a nyakadban van..
2018. jún. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
40%
Ismét egy igazi buta,csicska magyar nő .Valahogy nem tudom sajnálni az ilyeneket,inkább azt sajnálom hogy nem férfinak születtem,nekem is jól jönne egy cseléd otthonra.
2018. jún. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!