Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Három éves házasság után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három éves házasság után ilyet mond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Férjemmel 3,5 éve vagyunk házasok (öt éve vagyunk együtt) van egy három hónapos kisfiúnk. Régóta szerettünk már babát, most végre összejött. Még a terhességem alatt valami megváltozott köztünk a férjemmel. Sokat volt távol, üzleti ügyben, illetve kezdett "kihűlni" a kapcsolatunk, sokat veszekedtünk, főleg az itthoni dolgok miatt, rend, tisztaság stb. Elfogadtam, hogy sokat dolgozik, én viszont egyedül nehezen, de mindig megoldottam a háztartást ( veszélyeztetett terhes voltam)

Szoktam kérni a segítségét, de alapvető dolgok pl ha úgyis megy el,akkor vigye ki a szemetet, ilyen jellegű dolgokra elég fura arckifejezésekkel reagál. Sajnos régebben is "trehány" volt, de akkor nem volt számomra ez probléma, amúgy is állandóan takaríthatnékom van, de terhesen anno nem ment. Sőt, amióta megszületett a baba még annyit sem segít. A babával is alig foglalkozik, egész nap én vagyok itthon vele, se ebédelni nem tudok normálisan, se rendet rakni. Általában altatás után vasalok, főzök másnapra stb..

Elég fárasztó, enni is alig van időm. Igyekszem férjemmel megbeszélni, hogy legalább maga után pakoljon el, de nem. Szana - szét hagyja a ruháit, tányérjait, mindenét. Már megőrülök tőkét, semmiben sem segít.

A héten kifakadtam, és csúnyán összevesztünk. Ez miatt h ő elmegy dolgozni, 8-16 utána elmegy a barátaival meccset nézni, vagy teniszezni vagy mindig kitalál valamit. Ezeket mondta nekem a vitánk közben :

-"nézzél már magadra bottal sem piszkálnálak meg" (ha közeledek hozzá, elutasít)

- elfog menni csajozni ha mindig magyarázom neki h segítsen itthon. Ő nem cseléd, én itthon vagyok egész nap...

Teljesen kiakadtam :( terhesség előtt 52 kiló voltam, három hónapja szültem, most vagyok 61kg. Tény, hogy maradt rajtam de mit csináljak? Mit mondjak neki, hogy segítsen itthon?

Azt hittem, hogy segíteni fog nekem mindenben, ha a baba megszületik, de már látom, hogy ez nem így van :( úgy érzem nem számíthatok rá, semmiben :(


2018. jún. 20. 22:43
1 2 3 4 5
 1/43 iamaveryniceguy ***** válasza:
30%

Elárulom neked, hogy a következő 6 éved így fog telni. Egész nap. Minden órában. Mindig veled lesz a kicsi.

Ez alól kivétel ha oviban lesz / valaki más figyel rá.

Minden egyéb esetben ott lesz veled. Ezt akartad, ezt vállaltad. Ne panaszkodj.



"Sajnos régebben is "trehány" volt, de akkor nem volt számomra ez probléma"

Nem lehetsz valami okos, ha nem tudtad ezt mérlegelni, hogy gyerek mellett ez már nem lesz megfelelő állapot.

2018. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
76%

Ennek a férfinek már rég van barátnője.


Amúgy gyűlölöm, mikor valaki nem tudja leírni helyesen, hogy "kisfiunk".

2018. jún. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Imádom a kisfiamat, tudom mit vállaltam, nem bántam meg, semmi ilyesmi, nem panaszkodom. Vagyis igen, de a férjem miatt. Tényleg, őszintén bíztam benne, hogy segíteni fog. Ez a problémám, hogy csalódtam benne.
2018. jún. 20. 23:03
 4/43 anonim ***** válasza:
40%
Ez van. Megszokod vagy elhagyod.
2018. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, ezt nem fogom tudni megszokni. Nem is tudom mit vártam. Azt hittem mellettem lesz.
2018. jún. 20. 23:08
 6/43 anonim ***** válasza:
75%
Esküvő előtt baba előtt minden happy volt ugye? Gondolkoznotok kéne a párválasztásnál,szülés előtt. Ez jobb nem lesz,max haza is viszi a szeretőt majd,v ha szolsz vmiért vérig sért v lever. Terhesen se segitett? Akarta ő egyáltalán a babát. Féreggel vagy nem férfivel..
2018. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Esküvő előtt se segített, de akkor megcsináltam magam, nem volt teher, volt rá időm rendesen. Úgy éreztem, hogy igen, ő is szerette volna a babát.
2018. jún. 20. 23:13
 8/43 anonim ***** válasza:
67%
Nők.. Esküvő elött se volt jobb de hozzámentek,semmi se változik szültök is nekik,aztán megy a picsogás.. Komolyan nőként nem értem h némelyik nőtársam magátol ennyire balfék..
2018. jún. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de ez a férfi nem szeret téged, valószínűleg csal is, és úgy el kéne hagynod, mint a huzat.

Hagyjuk már, 61 kg? Én 81 vagyok most, szülés után pár hóval, de nem ilyen görény a párom.

2018. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
82%

Hát ez egy tapló paraszt. Ha segítene, lenne időd edzeni, összeszedni magad, és akkor nem lennél leharcolva, hogy "bottal se piszkálna meg". Vagy keressen több pénzt, és akkor fizethettek másnak, hogy neki ne kelljen. Te a rád eső részt állod, csinálod, de nem véletlenül létezik olyasmi, hogy család. Csapatmunka.

Egyébként szinte borítékolható, hogy már van más valakije, vagy rövidesen lesz. Ha nem akarod kipakolni a szűrét, akkor házassági tanácsadót javasolnék mihamarabb.

2018. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!