Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Három éves házasság után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három éves házasság után ilyet mond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Férjemmel 3,5 éve vagyunk házasok (öt éve vagyunk együtt) van egy három hónapos kisfiúnk. Régóta szerettünk már babát, most végre összejött. Még a terhességem alatt valami megváltozott köztünk a férjemmel. Sokat volt távol, üzleti ügyben, illetve kezdett "kihűlni" a kapcsolatunk, sokat veszekedtünk, főleg az itthoni dolgok miatt, rend, tisztaság stb. Elfogadtam, hogy sokat dolgozik, én viszont egyedül nehezen, de mindig megoldottam a háztartást ( veszélyeztetett terhes voltam)

Szoktam kérni a segítségét, de alapvető dolgok pl ha úgyis megy el,akkor vigye ki a szemetet, ilyen jellegű dolgokra elég fura arckifejezésekkel reagál. Sajnos régebben is "trehány" volt, de akkor nem volt számomra ez probléma, amúgy is állandóan takaríthatnékom van, de terhesen anno nem ment. Sőt, amióta megszületett a baba még annyit sem segít. A babával is alig foglalkozik, egész nap én vagyok itthon vele, se ebédelni nem tudok normálisan, se rendet rakni. Általában altatás után vasalok, főzök másnapra stb..

Elég fárasztó, enni is alig van időm. Igyekszem férjemmel megbeszélni, hogy legalább maga után pakoljon el, de nem. Szana - szét hagyja a ruháit, tányérjait, mindenét. Már megőrülök tőkét, semmiben sem segít.

A héten kifakadtam, és csúnyán összevesztünk. Ez miatt h ő elmegy dolgozni, 8-16 utána elmegy a barátaival meccset nézni, vagy teniszezni vagy mindig kitalál valamit. Ezeket mondta nekem a vitánk közben :

-"nézzél már magadra bottal sem piszkálnálak meg" (ha közeledek hozzá, elutasít)

- elfog menni csajozni ha mindig magyarázom neki h segítsen itthon. Ő nem cseléd, én itthon vagyok egész nap...

Teljesen kiakadtam :( terhesség előtt 52 kiló voltam, három hónapja szültem, most vagyok 61kg. Tény, hogy maradt rajtam de mit csináljak? Mit mondjak neki, hogy segítsen itthon?

Azt hittem, hogy segíteni fog nekem mindenben, ha a baba megszületik, de már látom, hogy ez nem így van :( úgy érzem nem számíthatok rá, semmiben :(


2018. jún. 20. 22:43
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
91%
Ezek után mit akarsz megjavítani ezen?? Inkább a kiutat keresd,akkor lesz esélyed eg normális társat találni,nem egy ilyen se**fejet...
2018. jún. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva! Ha valaki ilyet mondd, az szerintem már nem szereti a másikat. Sajnos nagyon mellé választottál. Nehéz időszak ez és biztos még nehezebb volna ha egy válás is a nyakadba zúdulna, de talán hosszú távon sőt egész biztos vagyok benne, hogy az lenne a célszerű. A saját Boldogságod érdekében.
2018. jún. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
73%
Veszélyeztetetett terhesként neki csak a rend volt a fontos,nem a baba egészége, akkor szerintem őt annyira nem izgatta volna ha baj történik,nem lehet h csak magadat akarod becsapni azzal h akarta a babát,lehet azért volt sok vita mert nem akarta,és az üzleti uton már más volt neki,ha bottal se piszkálna meg mondatot mondja egyértelmű h van ott kit piszkálnia csak nem bottal,ne várd meg mig ő dob ki titeket,készülj fel,ügyvéd stb..
2018. jún. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
65%
Takaritasz folyton mert igazibol magadba kéne rendnet vágni,a pasi meg szinte menekül tőletek,de biztos jo volt ez baba előtt is, és minden vágya volt a baba,ilyen egy baba váró férj,hagyjuk,v bunko volt eddig is v kummantasz vmiben és mondjuk azért ilyen mert elfelejetted bevenni a tablettát...
2018. jún. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
88%

jó férjet választottál magadnak, gratu.


persze nem te vagy a hibás, esetleg abban, hogy nem vetted észre időben, cselédsorsod lesz mellette, ha hozzámész.


én biztos elválnék.


megalázott téged nőiségedben, fenyeget a megcsalással, nem számíthatsz rá.


cseléd vagy, pont.


még annál is rosszabb. mert azok legalább kapnak pénzt a munkájukért.


na, akkor rabszolga vagy.

2018. jún. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy mi lehet a baj? Te ennyire hülye vagy? Leírtad már vagy ötször, hogy esküvő előtt is mindent te csináltál. Miért képzelted, hogy ez majd megváltozik, csak mert te szültél egyet?


Van valahol egy jó nője, akit kíván és jó vele, meg van otthon egy felesége, aki kényelmes életet teremt neki.

2018. jún. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
83%
Tudod az a baj, hogy ezt ő "segítségnek" éli meg, holott neki is ugyanúgy kötelessége a normális életkörülmény fenntartása. Ez nem segítségnek kell lennie, hanem részvételnek.
2018. jún. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

előtte se segített, most miért tenné, hisz otthon vagy, nem?!

amúgy ez nem derült ki házasság előtt, összeköltözéskor?


amúgy készülj, szerintem már van csaja. amint tudod, gyerek bölcsi, te dolgozni és készülj a válásra.

2018. jún. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
70%
ne hibáztass.. találj boldogságot.. és ne görcsölj a renden!!
2018. jún. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Ha előtte sem segített, nem vett részt az otthoni feladatokban, miért várod el, hogy megváltozzon? A baba szūletése egyik szülő jellemét sem változtatja meg. A férjed most is pontosan olyan, mint a baba születése előtt volt. Ilyen emberhez mentél hozzá. Miért várod, hogy megváltozzon? Nem fog. Ráadasul a leírásodból nekem az jön le, mintha ő nem annyira akarta volna ezt a babát. Ez a "bottal sem nyúlok hozzád" kijelentése arra utal, hogy az érzrlmei is kihűltek irányodban. Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Sok sikert a folytatáshoz, bármit is hozzon számodra az élet.
2018. jún. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!