Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az esküvőről kinek kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőről kinek kell hazavinnie?

Figyelt kérdés

Hivatalosak vagyunk esküvőre,de azt mondták nem lesz erre külön személyzet,akik oda visznek minket a helyszínre és ami még abszurdabb,a hazautat is nekünk kell megoldanunk..

Minden vendég tudtommal a városban lakik,de úgy érzem igenis kutya kötelessége erre gondolnia,ha már meghív ne várja el ,hogy ne igyunk ott semmit...azon gondolkozom,hogy el sem megyünk a családommal...ekkora fukarságot...ha el is megyünk,pénzt biztosan nem fogok adni,az egyszer biztos!!! Hatalmas sóherség odacsalni emberelet aztán a buli végén menjen mindenki amerre lát??

Mindenki oldja meg?? Én még ilyet nem hallottam,hogy a lagzi után ne lenne erre megfelelő személyzet,aki a vendégek hazaszállításáról gondoskodik..egyenlőre még nem tudattam a kedves párral,hogy így ne lepődjenek meg ,ha ilyen fukarok,ha nem megy el senki,de közel állok hozzá...

Igazam van??


2018. jún. 12. 11:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem egy kamukérdés a múlt heti kérdéssel kapcsolatban?


Amúgy nem, a legtöbb helyen ez nem "illem" meg "alap", hogy furikázzák a vendégeket. A szállásbiztosítás az igen, ha nem helyi a vendég. De basszus, hogy ennyire sóher meg lusta disznó legyen vki, hogy egy odasétálás meg vissza busz vagy taxi ennyire rangon aluli legyen neki. Mintha ő lenne a brit királynő :D.


Amúgy hazasétálni akkor is lehet, ha picit isztok. Ha meg annyira részegre iszod magad, hogy járni sem tudsz, az rólad állít ki szegénységi bizonyítványt, te kis alkesz :D.

2018. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazad Kérdező. A közlekedést mindenkinek saját magának kell megoldania. Ha ezzel nem értesz egyet akkor meg ne menj el a lagzira. Most őszintén Te az életed legszebb napján az esküvődön a vendégek furikázásán járt az agyad?
2018. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
92%

Én még ilyet nem hallottam,hogy a lagzi után ne lenne erre megfelelő személyzet,aki a vendégek hazaszállításáról gondoskodik..

Oda is baxott volna ha mind a 160 embert haza kellett volna fuvarozni.

Es mond csak, teged eddig hany lagzibol fuvaroztak haza?

2018. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

én csak azt tudom mondani, ami az esküvők 90%-nál szokott lenni:


MINDENKI OLDJA MEG!


ez normális, ne várj mást, ha sajnálod a pénzt egy taxira, akkor ne menj el.

úgy sem tudják úgy megszervezni, hogy mindenkinek jó legyen, mert ha megcsinálnák, akkor is találnál valamit ami nem tetszik


inkább akkor tényleg ne menj el, csak rontanád az esküvő hangulatát

2018. jún. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne NEKIK megoldaniuk bármit is?


Ha nem tetszik, mondhatsz nemet is a meghívóra, nem UTÓLAG kell hisztizni!

2018. jún. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge troll.
2018. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező elmenned. Gondolom, nem szúrja tökön magát emiatt senki.
2018. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég...

Ha ezt nekem így felvázolnád, unokatestvér ide vagy oda, már húználak is lefelé a vendéglistáról.

2018. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Hát ez viccnek gyenge, komolynak meg ijesztő volt.
2018. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
50%
Ilyenkor vezet az asszony! Ha nincs jogsija, akkor marad a taxi.
2018. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!