Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az esküvőről kinek kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőről kinek kell hazavinnie?

Figyelt kérdés

Hivatalosak vagyunk esküvőre,de azt mondták nem lesz erre külön személyzet,akik oda visznek minket a helyszínre és ami még abszurdabb,a hazautat is nekünk kell megoldanunk..

Minden vendég tudtommal a városban lakik,de úgy érzem igenis kutya kötelessége erre gondolnia,ha már meghív ne várja el ,hogy ne igyunk ott semmit...azon gondolkozom,hogy el sem megyünk a családommal...ekkora fukarságot...ha el is megyünk,pénzt biztosan nem fogok adni,az egyszer biztos!!! Hatalmas sóherség odacsalni emberelet aztán a buli végén menjen mindenki amerre lát??

Mindenki oldja meg?? Én még ilyet nem hallottam,hogy a lagzi után ne lenne erre megfelelő személyzet,aki a vendégek hazaszállításáról gondoskodik..egyenlőre még nem tudattam a kedves párral,hogy így ne lepődjenek meg ,ha ilyen fukarok,ha nem megy el senki,de közel állok hozzá...

Igazam van??


2018. jún. 12. 11:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Taxi, sofőrszolgálat. A többi provokációra felesleges reagálni.
2018. jún. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%

Elsővel ertek egyet!


A szeretet csak ugy arad. Ird mar meg ezt nekik is, hatha megsem hivnak meg ;) es akkor nincs gond! Hőbör gizi...

2018. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Szoval szegeny vagy mint a templom egere es buszjegyre se telik?
2018. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Én biztos nem vagyok szegény,inkább ők!!!! Ezek szerint...milyen busz jár éjszaka???
2018. jún. 12. 11:59
 5/30 anonim ***** válasza:
98%
Jaj, hagyjuk már a provokációt, így is húzza az ember agyát a 35 fok. Az elsőtől kaptál választ is, szóval... Szia!
2018. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%

Nem kell a párnak megoldani a vendégek fuvarozását, ahány esküvőn voltam eddig (nem kevés), mindenhol a vendégek maguk oldották meg az oda és hazajutást. Olyan volt, hogy szállást is fizetett a pár a távolról érkező vendégeknek (kollégiumban például), de ez sincs feltétlenül mindenhol.

Nincs igazad a háborgással, nem kötelező elmenni, de azt megkérdezheted, hogy szálláslehetőség lesz-e a lagzi helyszínén. Aztán attól függően eldöntitek, hogy elmentek-e vagy nem.

2018. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
Vonat, busz, taxi, sofőrszolgálat, egy nap alvás egy panzióban....
2018. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%
nézd, ha nekem kedvem lenne elmenni bulizni akkor megoldanám a hazautat. ha csak egy kötelező dolog letudni az esküvőt és még azzal is én nyüglődjek hogy hogy jöjjek haza, akkor meg el se mennék :)
2018. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
Miért kéne a párnak biztosítani az utazást? Szerintem pont nem érdekli őket, hogy elmész-e, meghívtak, örülj neki. Más vendégeknek gondolom van annyi eszük, hogy ilyen fel sem merül bennük és megoldják. Nem kell elmenni, nem fogsz senkinek hiányozni, nyugodj meg.
2018. jún. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%

Jesszus XD

Nem a parnak a kötelessege h titeket megoldjon

Ti meghivast kaptatok,eldöntitek mentek e v sem.

De szerintem ne menjetek föleg azok utan h te penzt sem adsz.

Eleg nagy szemetseg neharagudj

Minimum 10 000 Ft fejenkent illik!!!(legalabb a kaja ára)

Nem tudom kinek az eskuvöjere mentek rokon vagy inkabb ismerös

de tanacsolom inkabb ne menjetek ne nézzék már a fapofàtokat egesz ejjel

2018. jún. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!