Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az esküvőről kinek kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőről kinek kell hazavinnie?

Figyelt kérdés

Hivatalosak vagyunk esküvőre,de azt mondták nem lesz erre külön személyzet,akik oda visznek minket a helyszínre és ami még abszurdabb,a hazautat is nekünk kell megoldanunk..

Minden vendég tudtommal a városban lakik,de úgy érzem igenis kutya kötelessége erre gondolnia,ha már meghív ne várja el ,hogy ne igyunk ott semmit...azon gondolkozom,hogy el sem megyünk a családommal...ekkora fukarságot...ha el is megyünk,pénzt biztosan nem fogok adni,az egyszer biztos!!! Hatalmas sóherség odacsalni emberelet aztán a buli végén menjen mindenki amerre lát??

Mindenki oldja meg?? Én még ilyet nem hallottam,hogy a lagzi után ne lenne erre megfelelő személyzet,aki a vendégek hazaszállításáról gondoskodik..egyenlőre még nem tudattam a kedves párral,hogy így ne lepődjenek meg ,ha ilyen fukarok,ha nem megy el senki,de közel állok hozzá...

Igazam van??


2018. jún. 12. 11:46
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
86%
Kamu a kerdes! Lecsekkoltam...
2018. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
95%
Kapaszkodj meg! Mi kastélyos esküvőben voltunk és ülj le gyorsan, kocsival mentünk és jöttünk. ÉRTED??? KASTÉLYOS LAGZI, ahol nem volt fuvar. OMG! Lagziba amúgy az ember nem a kaja-pia miatt megy, hanem, h közösen örüljön a párnak. Nektek tényleg nincs ott mit keresnetek.
2018. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
93%
Tul sokat nezted a viasat3-at hetfo estenkent...
2018. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%
Ne etessétek a trollt....egyértelmű hogy csak provokál.
2018. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu a kérdés??

Az unokatestvéremé lesz.

2018. jún. 12. 12:55
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
És te megoldottad az összes vendégnek a hazaszállítását az esküvődön kérdező?
2018. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
nálunk sem volt ez megoldva, az a vendégek dolga. Én álltam a kaját/lagzit a többi az ő dolguk. erre van a tömegközlekedés stb.
2018. jún. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva ülsz a lovon... nagyon önző , kicsinyes beszűkült gondolkodású ember lehetsz. Nem kötelessége a fiatal párnak mindenki hazautazását megoldani. Ott a T, meg lehet kérni egy ismerőst, satöbbi satöbbi...
2018. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Bence_ ***** válasza:
100%

Bulizni, hogy mész, étterembe, szülinapra?

Téged folyton cipelnek?

2018. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire sóher vagy, ne menj el. Amúgy meg nem kötelező alkoholt inni...
2018. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!