Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amióta megkértem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta megkértem a párom kezét néha mondja, hogy minek kértem, pedig mielött megkértem csak az esküvöről beszélt, miért van ez?

Figyelt kérdés
Más nők is ilyenek,olyan rosszul esik

2017. aug. 17. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen helyzetekben kérdezi meg néha, hogy "minek kérted meg" a kezét?
2017. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
istenem ne legyél már bal és jobbfsz. mikor kérted meg? ha egy évnél régebb óta akkor az esküvőt várja már.
2017. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Julius végén kértem meg,azt mondja jo.volt ugy is ahogy voltunk eddig,pénz miatt is gondolom,semmi félrett pénze sincs rá,csak most kezdett rá gyujteni,jovö májusban lesz az eskuvö
2017. aug. 17. 23:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Add vissza kezét s lássuk, mit szól hozzá;)
2017. aug. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ahogy írod is, alighanem az esküvővel járó kiadások aggasztják.
2017. aug. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy kicsit igen,de néha meg pont ö mondja,hogy ne aggodjunk a pénz miatt,meglesz rá,sztem az zavarha hogy sporolnia kell eddig meg mindig szorta két kézzel a pénzt
2017. aug. 18. 08:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Tehát az a baja, hogy nem költekezhet kedvére... ez baj, mert jelenleg egy olyan nővel készülsz házasodni, akinek fogalma sincs a pénz értékéről.
2017. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!