Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mennyit várnátok a másikra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit várnátok a másikra?

Figyelt kérdés
Az a helyzet állt elő, hogy egyre kínosabb válaszolni mindkettőnk családjának kérdéseire (eljegyzés, házasság, gyerek). Nagyon kellemetlen ez az egész, mert a családjainkban mindenki köteleződik el, meg babát vár, vagy már van gyerek. Érzem a nyomást a családtagok felől és a korunk miatt is (28, 35), meg a kapcsolat időtartama miatt is (3 éve leszünk együtt nyár végén). Úgy döntöttem az évfordulóig várok, ha addig nem történik semmi (legalább az esküvői dátum meghatározása), elhagyom, de vajon ez a jó döntés? Nem önzőség ez?
2018. máj. 13. 22:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Semennyit. Rég rossz, ha valakire várni kell.
2018. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem írtad ugyan, de feltételezem, hogy szereted a párod, és mégis elhagynád csupán mások véleménye, presszionálása miatt?! Miért nem haladtok a saját ritmusotok szerint, és akkor házasodtok, ha elérkezettnek látjátok az időt.
2018. máj. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

"ha addig nem történik semmi"


Mert ez nem ugyanannyira függ tőled, mint tőle? Ebben a kapcsolatban is jó lehet a kommunikáció...

2018. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igaz, így tűnhet, hogy mások véleménye számít csak, de én is vágyom rá, hogy ne csak barátnő legyek.
2018. máj. 13. 22:56
 5/19 A kérdező kommentje:
Én már biztosítsam őt a szándékaimról (hogy lennék a felesége), de manapság az a módi, hogy a férfi hozza meg a végső döntést.
2018. máj. 13. 22:58
 6/19 A kérdező kommentje:
biztosítottam
2018. máj. 13. 22:59
 7/19 anonim ***** válasza:
42%

"de manapság az a módi, hogy a férfi hozza meg a végső döntést"


Ez hülyeség. Ha a házasság egyenlő felek kapcsolata, akkor a döntésben is egyenlő részük van.

2018. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
#7 Akkor a kérdező kérje férjül a párját?
2018. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Párodnak mi a véleménye a házasságról úgy általában?
2018. máj. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
#8: nem ezt mondtam, szerintem az egész feleségül/"férjül" kérés baromság. Üljenek le, beszéljék meg, és ha mindketten össze akarnak házasodni, döntsék el és jelentsék be. Ha meg nem, akkor vonják le a konzekvenciákat.
2018. máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!