Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit várnátok el a férjetektöl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit várnátok el a férjetektöl?

Figyelt kérdés
Ti elvárnátok a férjetektöl hogy sok ajándékot (aranyak, ékszerek)-et kapjatok? Vagy csak én vagyok ilyen zsarnok?:D nagyon szeretem a férjem sokszor hoz haza nekem ajándékokat, normális hogy ezt alap dolognak tekintem?

2017. máj. 11. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én akit szeretek azt elhalmozom amúgy is, de, ha ez alap, meg elvárás, akkor nem. Elveszti a varázsát az egész.

30/f

2017. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nincs férjem. Még pasim sem :D De tuti nem várnám el. Két okból kifolyólag.


1. Nem hordok ékszert

2. Nem azért szeretek valakit mert anyagi javakkal halmoz el. Ha tetszik valami, megveszem magamnak.

2017. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Jól esne,de nem várom el tőle.

Meg milyen már az,hogy azért vesz nekem,mert én elvárom,nem azért mert Ő gondolta,hogy meglep engem.

2017. máj. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez most troll kérdés lenne vagy komolyan îgy gondolod?


Mert ez elég gáz...


1. Nem várok el semmit,pláne ajándékot....


2. Csupán remélem,hogy kedves és mosolygós lesz holnap....


3.Egy ékszerrel nem lesz senki több,te sem én sem...


4.Így is élénkek a színeim,nem kell még csicsázni,néha azért hordok én is,van is ékszerem de nem szeretem az aranyat pl.


5.Egy ember ha kedves meg őszinte többet ér mint bármilyen csilivili....

2017. máj. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Huha, remelem, troll vagy, m ha ez valodi kerdes, akkor a GYIK-os adminoknak mar tenyleg szurni kene IQ alapjan a kerdeseket :D

Szanalmas vagy, h ebben mered a szeretetet. Ne menj furdeni a sok arannyal a nyakadba, m meg lehuznak a melybe...bar igy is eleg melyen lehetsz erelmi intelligenciaban, meg IQ-ban is...

2017. máj. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem az igen kimondása után váltál ilyenné. Ha eddig a kapcsolatban ezt megkaptad, akkor valamilyen szinten jogos elvárás, hogy ez ne változzon.


Én nem hordok ékszert, csak a jegygyűrűmet, szóval a kérdés ezen része nem érint, de nyilván jólesik, ha hoz nekem egy csokit vagy kedvenc innivalót és rossz lenne, ha leszokna ezekről.

2017. máj. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Pontozzatok le de én elvárom a meglepetéseket, ajándékokat.Nyílván ezeknek nem kell drága aranynak,ékszernek lenni.Meg én is szoktam őt meglepni.
2017. máj. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ki mit szokott meg. Amikor volt kapcsolataimban az volt a normális, hogy alkalmanként egy kis csoki, kedveskedő apróság csurrant-cseppent innen-onnan, akkor hiányzott volna és időnként igenis elvártam a dolgot, legalábbis, furcsa volt, amikor nem jött. De azokban a kapcsolatokban, ahol a kezdetektől kezdve nem volt megszokott az ilyesmi, csak alkalmanként, ott semmiképpen sem várom/vártam el.


De ez emberfüggő is, gondolom, nem csak kapcsolatfüggő, aki nem szereti az ékszereket, nem igazán hord (pl én sem), azzal valószínűleg kevésbé alakul ki ez a szokás, mint aki láthatóan örül ilyen ajándékoknak, és a párja szeretné ezt az örömöt rendszeresen megtapasztalni.

2017. máj. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos letezik ilyen no.. De o edekhazassagban el es nem igazszerelmet taplal a parja irant. A joletbe szerelmes o. Voltparom is csak akkor szeretett ha vittem, ruhakat vettem neki, ajandekokat. Vhol ereztem is hogy erdekbol van velem. Egyszer meg is kerdezte hogy nem lehetseges hogy a toled kapott ajandekokba vagyok szerelmes?poennak szanta. De ez igaz volt.
2017. máj. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk közös kassza van. Nem örülnék neki, ha ilyenre költené a pénzünket. :)

Az arany(ékszer) számomra befektetés. Nem azt mondom, hogy egy-egy alkalomra nem veszem fel. De ha szükséges, ez lesz az első, amit pénzzé lehet tenni.


Az ezüstöt jobban szeretem és jobban is áll. Természetesen az évek alatt több ékszert is kaptam, és az érzelmi értéke felbecsülhetetlen. Nem várom el. Talán ezért tudok annyira örülni, ha szülinapomra megkapom azt a kis fülbevalót, amit két hónappal előtte megcsodáltam, ő pedig emlékezett rá. (Vagy akkor előrelátóan megvette.)

2017. máj. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!