Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit várnátok el a férjetektöl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit várnátok el a férjetektöl?

Figyelt kérdés
Ti elvárnátok a férjetektöl hogy sok ajándékot (aranyak, ékszerek)-et kapjatok? Vagy csak én vagyok ilyen zsarnok?:D nagyon szeretem a férjem sokszor hoz haza nekem ajándékokat, normális hogy ezt alap dolognak tekintem?

2017. máj. 11. 23:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
Na te sem lennél a feleségem! Max fél kiló kenyeret hoznék naponta az ilyen miss p- nek...amúgy a páromnak szoktam néha apró meglepiket venni, nercbunda 2 m Ft/ darab, Ferrarit hetente, mallorca- i nyaralókat kéthavonta...
2017. máj. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja most már csak arra lennék kíváncsi, hogy a kanod vajon mit tart alap dolognak cserébe....
2017. máj. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Bőven elég az eljegyzési gyűrűm illetve a karikagyűrűm. Màs ékszert nem hordok. Közös kasszàn vagyunk és nem szórjuk a pénzt hülyeségekre. A kedvenc italommal meg szokott lepni, vagy egy kis csokival, nőnapon plüss viràggal ( a vàgott viràgnak semmi értelmét nem làtom, csak elrohad). A ruha/ cipővàsàrlàs sem érdekel. Ilyenre csak akkor költünk ha valami màr elszakadt, nagyon nem hordható.

Amire mi szeretünk költeni azok a könyvek. Szeretünk olvasni. Több értelme van, mint a 23. fülbevalónak vagy nyaklàncnak.

2017. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha kapok egy finom kavet reggel es egy puszit a legszebb ajandek.

Ekszerre nem koltunk pedig szepen elunk inkabb kozos elmenyre

Nyaralas komcert etterem vizparti seta hegyi kirandulas.

2017. máj. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el, és pár Laederachos bonbonnak sokkal jobban örülök, mint holmi ékszernek :)
2017. máj. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!