Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 30-as férfiak, akik szeretnéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as férfiak, akik szeretnének már gyermeket, meddig várnátok a párotokra, míg végre ő is szeretne?

Figyelt kérdés

2014. aug. 19. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Ha én szeretnék gyereket, akkor nem várnák semeddig, mert amikor összejöttünk, már tisztáztuk a gyerek kérdést. Aki nem akar gyereket, azzal nem élnék együtt.
2014. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Attól függ Ő hány éves?
2014. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
24 vagyok!
2014. aug. 19. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
21 vagyok, párom 38. Neki már van 2 gyereke az előző házasságából, de szeretne normális családot, nem csak "hétvégi apuka" akar lenni. Tudja, hogy én még nem akarok, azt is tudja, hogy volt idő, amikor úgy voltam vele, nekem soha nem kell gyerek. Mégis velem van és vár. Egyelőre kikötöttem, hogy először le kell diplomáznom (még másfél év), és csak akkor szülök, ha feleségül vesz. Ő meg ahhoz kötötte, hogy legkésőbb 42 éves koráig szüljek. Szóval nekem van még 3-4 évem, kérdés, hogy ő kivárja-e.
2014. aug. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Régebben ő nem szeretett volna gyereket, mostanra "érett be a feje lágya" :) én viszont még dolgozni szeretnék, gyűjteni, félretenni picit, ha bármi van tudjunk majd mihez hozzányúlni. Csak rossz érzés, hogy nem tudom megadni neki azt, amit szeretne.
2014. aug. 21. 15:56
 6/6 anonim ***** válasza:
A sógornőm férje 10 évet várt rá gyakorlatilag, ő 28 volt, amikor szült, a férj 38.
2014. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!