Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek kell gyermeket szülni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell gyermeket szülni?

Figyelt kérdés
Illetve melyik embernek? Akit nagyon szeretsz de sokszor átver, hazudik becsap stb vagy megismersz valakit nem mondod hogy fülig vagy belé szerelmes, nem is tetszik de tisztel szeret és meg becsül?
2014. jún. 11. 18:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%

Egyiknek sem.

Akit te is szeretsz és ő is tisztel szeret téged.

2014. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%
annak aki ötvözi ennek a 2 pasinak a jó tulajdonságait! szeret, szereted, tisztel, tiszteled, hűségesek vagytok, nem csapjátok be egymást...
2014. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
88%
Egyiknek sem, várj, amíg találsz egy normálisat
2014. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
83%
Egyiknek sem! Addig amíg ott van az a "kell", ne szülj senkinek sem egy babát.
2014. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy az előttem szólók leírták. Ezek közül egyik sem jó. Mindkét esetben sok-sok fájdalom és boldogtalanság vár mindegyik félre.
2014. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
82%

Én is azt mondom, hogy keress egy olyat, akiben mind a kettő jó megvan. Addig én nem szülnék.

Én olyannak szültem, aki fülig szerelmes belém és én is belé, nem hazudik, becsül, tisztel, és ez fordítva is igaz...és persze egyéb háttér is megvolt:D

2014. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
80%
Ezek közül egyiknek sem!
2014. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
47%
Egyiknek sem... De ha mondjuk már közelítesz a 40-hez, és nagyon szeretnél gyermeket... akkor én a másodikra szavaznék.
2014. jún. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
65%

Írd a nevüket egy-egy lapra, fordítsd le, húzz egyet, szülj neki gyereket, majd mikor a gyerek 5 éves lesz, váljatok el!


Hülye kérdésre....

2014. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
30%

Látom itt mindenki úgy él mint a mesében! Na ez a mese!

Hidd el nem csak ez a két véglet létezik. De az, hogy az életben nem kell kompromisszumot kötni, az csak mondom a mesében és az ide kommentet írók fejében létezik!

2014. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!