Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek kell gyermeket szülni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell gyermeket szülni?

Figyelt kérdés
Illetve melyik embernek? Akit nagyon szeretsz de sokszor átver, hazudik becsap stb vagy megismersz valakit nem mondod hogy fülig vagy belé szerelmes, nem is tetszik de tisztel szeret és meg becsül?
2014. jún. 11. 18:33
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
28%

Én azt választanám a kettő közül,akit én szeretek mindennél jobban.

Te melyiket?

2014. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
87%
Csak sajnálni tudom azokat, akik úgy vállalnak babát, hogy már akkor rossz a kapcsolatuk és úgymond kompromisszumot kell kötniük.
2014. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Mind a két esetben magadnak szülöd. Mert előbb utóbb az ilyen kapcsolatok megromlanak, és ott maradsz a gyerekkel egyedül.
2014. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
44%
22-es pedig elhiheted,hogy sokan vannak akiknek csak úgy adatik meg a gyermek áldás ,hogy kompromisszumot kötnek,ne sajnálj minket,örülj neki,hogy Te milyen boldog és szerencsés vagy,egyre figyelj : magas lóról nagyot lehet esni.
2014. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
56%
Ne haragudj 24-es, de Te már előre várod, hogy mikor romlik meg egy kapcsolat? Tudod nem ez az első kapcsolatom, voltak előtte hosszabbak is (pl. 10 év), de éreztem, hogy oda nem vállalhatok babát. Inkább szültem 30 felett....
2014. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
84%

Nyugodtan nullázzatok le, de ne mondjátok már, hogy normális felnőtt ember az, akiben felmerül, hogy annak "kell" szülni, "Akit nagyon szeretsz de sokszor átver, hazudik becsap". Nyilván olyannal vállaljon az ember gyereket akit szeret és kölcsönös megbecsülésen alapul a kapcsolat, nem pedig átver, becsap, meg hazudik. Viszont ha a kérdés példáihoz maradunk hűek, a második verzióval "kell" gyereket vállani.

Mivel viszont senkivel nem kötelező, főleg nem egy szar kapcsolatba, így buta a kérdés. Nem csak ez a két lehetőség van, hülyeség szélsőségeket szembeállítani egymással.

2014. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kinek szüljek, akitől tinikoromban benedvesedett a bugyim, vagy aki el tud tartani engem és a gyerekemet kérdés. Röviden.
2014. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
54%
Kedves 25-ös,én 35 éves vagyok,és még nem szültem,mert nem találom a tökéletes apát ,társat,szerelmet egyben,addig válogatok,hogy pofára esem,és kicsúszom az időből,én azért írtam azt neki,hogy ne járjon úgy mint én.
2014. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
19%

én már 25 évesen úgy vagyok vele hogy szerelemből házasodni hlyeség.


meg kell ismerni a másikat, és mérlegelni kell kompromiszumot kötni... nah de nem úgy hogy jhaj hát úgy viselkedik mint egy öt éves de mindegy mert szeretem, hanem úgy hogy jhaj hát úgy viselkedik mint egy öt éves, de legalább hallgat rám minden téren és nem dacol a felnőttel mint a gyerek.

2014. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Kedves 29-es! Mi van?
2014. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!