Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek kell gyermeket szülni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell gyermeket szülni?

Figyelt kérdés
Illetve melyik embernek? Akit nagyon szeretsz de sokszor átver, hazudik becsap stb vagy megismersz valakit nem mondod hogy fülig vagy belé szerelmes, nem is tetszik de tisztel szeret és meg becsül?
2014. jún. 11. 18:33
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
68%

"Olyan jó,olvasni ,hogy itt ennyi " tökéletes szerelemmel fűtött boldog házasság van" sajnos az életben én nem ezt tapasztalom,ha minden nő akkor szülne ha ez neki is megadatik,igen kevesen lennénk a Földön."


Tudod a megromlik a házasság 10- 15 év alatt és a szar kapcsolatba szülni nagyon nem ugyan az. Saját nyomorodra találhatsz mentséget magadnak de külvilágnak ekkora baromságokat ne írj, mert szánalmas és nevetséges is.

2014. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
27%

Köszi a lenullázást.Én voltam odáig az egyetlen,aki a kérdésre válaszolt.Elnézést,hogy nem inkább annak szülnék,aki nem is tetszik.Ez állt a kérdésben.A másodikkal le sem feküdnék,kezdjük ott.Ezekszerint ti inkább élnétek érdekházasságban és kihordanátok bárki gyerekét.

Én sem szóltam le idáig azokat,akik a másodikat választanák.Nem baj,legalább én tudnám szeretni a szerelemből fogant gyerekem.

2014. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

22:46

Igen, inkább élnék érdekházasságban, mintsem olyan apát adjak a gyerekemnek, aki őt is úgy fogja "szeretni", mint enbem. Egy "érdekházasság", ami kölcsönös tiszteletből és világszemléletből köttetik, szerintem többet tud adni, mint egy olyan, ami ha nem ér véget, azért szhar, ha véget ér, akkor azért, és utána is. Melyiket választanád apának a gyerekednek? Akiről tudod, hogy jó apa lenne, vagy aki még téged sem szeret?

2014. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
29%

Én nem kötöm össze az életem olyan emberrel,aki nem is tetszik,csak azért,mert jó apa volna,mert szenvednék mellette.

Az első pasit már nem szeretném,ha sokszor átvágna,de a kérdés szerint értelmeztem,abban az áll,hogy az elsőt szeretem.Akkor tőle kellene a gyerek,ha el is hagyna.

2014. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
64%
Nem neki szülöd, tehát attól vállald, amelyiknek a génje kell neked!:)
2014. jún. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Őszödi Ferenc ***** válasza:
42%
Annak, akitől bekapod a legyet.
2014. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 mustafa33 ***** válasza:
100%
Eddig még mindig az anyának. Az apák is próbálták már, de hiába nyomták, más jött ki. ☻
2014. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!