Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány gyermeket "mertek"...

Hány gyermeket "mertek" szülni Anyukák?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy az adott körülményetek között...pénz...tartalék stb.
2012. márc. 28. 20:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy gyerek nem csak pénz kérdése. Ha ez lene akkor másképp festene a világ.


Pl Unokatesómék egykék voltak a feleségével, mindegyik szülötöl iszonyat örökségek. csak 1 gyereket akartak. nagyon jól élnek, szinte vityilójuk van, szuper autók, minden évben óriási uatazások, a gyereknek lakás (10 éves) stb... egyszerüen nekik ennyi elég volt. soha nem akartak tesót.


nagymamámnak 3 gyereke volt mikor meghalt a testvére és szó nélkül befogadta a keresztlányát. 4 gyereket neveltek, habár nem szüköltek, de nem vetette fel öket a pénz.

2012. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egy 2éves kislányunk van,és jelenleg többet nem is tudunk vállalni. A körülmények? Sajnos a pénz! Idővel remélem változik,mert nagyon szeretnénk legalább még egy babát!
2012. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hármat mertem, ha lenne pénzünk nagyobb házra mernék negyediket is. Sajnos nincs pénzünk nagyobb házra, így marad ez a három.
2012. márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Most kettő van és nagyon szeretnék 2 év múlva legkésőbb még 1-et. Aztán majd meglátjuk, hogy hogyan alakul.
2012. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem egyelőre csak egy fiam van, de szeretnék még három babát.
2012. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Jelenleg a pénztárcánk egy gyermek teljes (hiány nélküli) felnevelését engedélyezi.

Úgy gondolom számomra/számunkra ez nem probléma.

Tisztességesen, normális keretek között akarom/akarjuk felnevelni a gyermekünket.

Testileg pedig nem tudnék még egy gyermeket kihordani, csak nagy kockázattal rám nézve. Az orvosom nem ajánlja, de azt mondta, hogy semmi sem lehetetlen.

Viszont felvilágosított korrekten, hogy ha szeretnénk még egy gyermeket, akkor 70%, hogy a műtőasztalon maradok a szívem miatt.

2012. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Eddig egy gyermekünk van és nagyon szeretnénk még egyet. Nálunk a harmadik az tényleg aktuálisan annak a függvénye, hogy anyagilag mi lesz velünk az elkövetkező 3-4 évben. Háromnál többet semmiképpen nem mernénk vállalni, mert annyi minden bizonytalan manapság. Háromnál több gyereknél már elég magas jövedelem kell ahhoz, hogy egy esetleges elhúzódó táppénz vagy bármilyen baleset ne tegye tönkre a családot.
2012. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kettőt válaltunk, harmadik biztosan nem lesz, legfőképp az anyagik miatt és nem biztos, hogy problémamentesen tudnám kihordani, mert el van vékonyodva a méhem fala, ezt az orvosom a második császármetszésem (a műtét) alatt közölte. Szóval marad a kettő!
2012. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Párommal 20 évesek vagyunk! Nem terveztük a babát, de ha már jött megtartottuk! (Nem vagyok abortusz párti, de nem vetem meg azt aki abortuszt végeztet el!) Egyelőre az anyagiakat tekintve megélünk, nem szenved hiányt semmiben a kislányunk HÁLA ISTENNEK! és nem kell attól félnünk, hogy holnap nem lesz mit ennünk ... Így azt mondom, hogy a kislányomat még be mertük vállalni de még egyet egyelőre semmiféleképp nem tudnánk és nem is szeretnénk vállalni ... Ha jönne, azt hiszem nem mennék el abortuszra, mert képtelen lennék, de épp ezért kell odafigyelnünk, hogy ne jöjjön! Az, hogy lesz -e kistesója a lányunknak majd eldől egy pár év múlva ... Meglátjuk, hogy akkor hogyan fogunk állni anyagilag! Külföldi munkában gondolkodunk mind a ketten, de majd leghamarabb akkor ha a kislányunk betölti a 3 évet!

Egy 6 hónapos Tündérke anyukája!

2012. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem 2 van. Szeretnék még egy harmadikat, de azt hiszem erről már lekéstünk. Elég későn találtam meg az igazit, szóval 31 évesen szültem az első babámat. 33 évesen meg még egyet. Nem akartam nagyon későn szülni, ezért döntöttünk a kis korkülönbség mellett. Idegileg viszont így már nem bírnék egy harmadikat. 40 felett meg már nem akarok szülni, úgyhogy nálunk így alakult. Ha 10 évvel fiatalabb lennék, akkor 5 év múlva szülnék még egyet. Szóval nálunk ez meg nem is pénzkérdés. Szerintem ma sokan vannak így, mert egyre inkább kitolódik a gyermekvállalás.
2012. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!