Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem megtudta, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem megtudta, hogy valaki rámszállt a munkahelyemen, erre bement és "elkapta". Most rajtam veri el a port főnök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlenül érzem magam. A férjem nem is tőlem tudta meg a dolgot, mert nem akartam nagy dobra verni a dolgot, az illető pasi, párszor tapogatott és egyszer megpróbált sarokba szorítani, de mivel ez nagy munkahely szinte nincs olyan sarok, ahol egyedül lenne az ember, szóval kb. esélytelen, hogy bántani tudna.

Tegnap behívatott a főnököm, hogy ez mégis mi volt, mert itt járt a férjem és kiverte a balhét. Olyanokat mondott, hogy mi a fenének hozom be a magánéletemet a munkahelyemre és hogy fogjam pórázra sürgősen. Így is tudom, ha "baj" van velem, minden túlórát én csinálhatok meg az összes papírmunkát, sajna volt már ilyen. Arról tud, hogy zaklatott már, akkor megrótta az illetőt, de ennyi történt.


Tudom, hogy nem az én képemnek kellene égnie, de ég piszkosul. Jól fizető meló, azért nem mondom még fel, mielőtt megkérdeznétek. De első körben a férjem fejével akarok beszélni, hogy ez mégis mi volt. Az bánt, hogy nem szólt a dologról nekem.



2018. márc. 3. 23:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
70%

Itt mindenki hibázott.

Te azért, mert amikor láttad, hogy a főnök nem csinál semmit, annyiban hagytad. Nem munkaügyi pert kell indítani (nem is értem, miért írtak ilyet ), hiszen ez nem tartozik jogilag a munkahelyre, hanem büntetőfeljelentést kell tenni a kolléga ellen, aztán majd jönnek a hatóságok és nyomoznak. Kirúgni nem rúghat ki, mit mond, miért? Feljelentette a kollégáját, ez nem ok munkaviszony megszüntetésére :D


Férjed azért, mert a munkahelyen csinálta a cirkuszt. Ha már ilyesmire vetemedik, akkor kapja el hazafelé egy sötét utcában. Ne ott cirkuszoljon.


Főnököd azért, mert hagyja, hogy ilyen emberek mérgezzék az ottani légkört.

2018. márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
46%

"kirúgják, akivel baj van vagy túl sokat beszél. A főnöknek minden posztra van már egy új embere :/" - jézusom, te még elhiszed ezt a bullshitet? Mikor kb. mindenütt munkaerőhiány van?

Négy éve mondtdam fel az előző helyemen, a főnök persze pattogott, hogy "el lehet menni, százan állnak sorban, hogy a helyemre lépjenek". Ehhez képest két hónap múlva felhívtak, hogy nem mennék-e vissza. És ez négy éve volt, azóta csak súlyosbodott a munkaerőhiány.

2018. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
70%
Kamu, mekkora retardált főnök az, aki egyből nem fossa össze magát attól, hogy munkahelyi zaklatás történt a melóhelyén? 5 perc múlva nem dolgozna már ott az illető.
2018. márc. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Lifeishard ***** válasza:
100%

Nekem is kicsit érthetetlen... Ebben a szituációban fel kellett volna világosítanod a főnököt, hogy a "megrovása" egy kalap sz@rt ért, mert a csávó tovább csinálja.

Valamirevaló főnök ezt azért komolyabban kezelné, főleg a metoo kampány után.

Szerintem változtass munkahelyet:

- a zaklató nem fog leállni;

- a főnökre nem számíthatsz;

- a magánéleted gallyra megy.

2018. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
általában ilyet akkor csinálnak a lúzerfaszférjek, ha ez valamennyire imponál a nőnek. én beszélnék vele, de minek azt nem tudom. A férjed a szokásos nekemcsaktevagyanő típus. Neked meg ez kell.
2018. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!