Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Vonzódok a fönököm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vonzódok a fönökömhöz?

Figyelt kérdés

Masfel eve dolgozom egy gyarban ,amikor oda kerultem meg csendes megfigyelokent az elso aki baratsagosan oda jott hozzam egy srac volt ,szimpatikus ,kedves.A kesobbiekben persze rajottem ,hogy igazabol a fonokom (muszakvezeto helyettes).Majd az is kiderult hogy baratnoje es egy egy eves kislanya is van.Ettol fuggetlenul mindig elbeszelgettunk egymassal.Aztan a karacsonyi bulin eleg jol elvoltunk ketten es onnantol kezdve mindig egymassal beszelgettunk meloba ,meg az inerneten is (igen termeszetesen rengeteg pletyka volt rolunk).Ha o volt a muszakvezeto nekem az nap nem volt dolgom emiatt is csunyan neztek ram.Aztan egy nap kb egy eve munka utan is talalkoztunk ,es a vege csokolozas lett.Nem volt olyan jo mint amilyenre szamitottam ,de ami jobban zavart az a baratnoje es a gyereke.Nem szereti a baratnojet es mar beszelt rola ezek utan hogy elhagyja ,de az en lelkiismeretem azonnal megszolalt es megszakitottam ezt a dolgot a csok utan.Sokaig nem is nagyon beszelgettunk egymassal.Aztan megint kezdte a piszkalodast es azt hogy oda jon beszelgetni (kb fel eve).Volt egy kiborulasom akkor is megolelt az egesz gyar elott es lattam rajta hogy akar valamit.Fegyelmit is erdemeltem volna tole de nem adta meg ,emiatt is volt vitam.

Na most mivel ez egy eleg nehez munka es sajnos mar nem tudom vegezni betegsegek miatt igy 3honapja tappenzen vagyok ,es ez alatt felvettek egy uj munkahelyre.Amikor bementem felmondani pont o volt a fonok es mosolyogva sietett oda hozzam ,oda adtam a felmondasomat es o elegge rosszul fogadta.Azota megint beszelgettunk kicsit facebookon es olyan jol esett.

A kerdesem az hogy nagyon hianyzik a tarsasaga ,de nem merek ra irni hisz milesz ha meglatja a baratnoje ..Igazabol en a kettonk kozotti viszonyt ugy foggalmaznam meg ami mar az o szajat is elhagyta hogy vonzodunk egymashoz ,de nagyon.Nem akarok kapcsolatot ,se semmi ilyesmit tole hisz ott a baratnoje es a gyereke ,csak szimplan hianyzik.Szerintetek hogyan kozeledjek?Hogy vegyem fel vele a kapcsolatot?



2018. febr. 20. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne vedd fel vele a kapcsolatot ha jót akarsz magadnak. A "már nem szeretem a barátnőm és el is fogom hagyni" az csak hitegetés! Egy szeretői szerepbe kerülnél bele, ami nem tenne jót, hidd el (sajnos tapasztalat). Azt mondod, hogy csak hiányzik, ez olyan szempontból jó, hogy nem vagy szerelmes, könnyebben kikerülhetsz ezekből az érzelmekből még.

Úgy is új helyre kerültél, próbálj meg új embereket megismerni és más emberekhez is fogsz még vonzódni, olyanhoz is aki nem családos.

2018. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Amúgy itt már elmondtak neked mindent amit tudnod kellett.

2018. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!