Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódok hozzá nagyon, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódok hozzá nagyon, de nem tudom, hogy hogyan. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány, vonzódok hozzá eléggé és tudom, hogy ez kölcsönös is. Igen jól érzem magam vele, már csókolóztunk is amit nagyon élveztem is. Annyira vicces meg jó fej, de ő lehet h többet akar....nem vagyok benne biztos, hogy többet érzek mint barátság, sajnos bizonytalan vagyok. Megmondtam neki, hogy hagyjuk egymást, mert mindegyikünknek ez lesz a legjobb...de most hiányzik, imádtam megölelni és megcsókolni. Puszta barátságot érezhetek vagy többet?://
2017. márc. 4. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy kamu vagy valami elmebeteg vagy.
2017. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mióta ismeritek egymást?
2017. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem kamu...nemtudom mitegyek:// kb 2 hónapja
2017. márc. 4. 19:24




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!