Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem megtudta, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem megtudta, hogy valaki rámszállt a munkahelyemen, erre bement és "elkapta". Most rajtam veri el a port főnök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlenül érzem magam. A férjem nem is tőlem tudta meg a dolgot, mert nem akartam nagy dobra verni a dolgot, az illető pasi, párszor tapogatott és egyszer megpróbált sarokba szorítani, de mivel ez nagy munkahely szinte nincs olyan sarok, ahol egyedül lenne az ember, szóval kb. esélytelen, hogy bántani tudna.

Tegnap behívatott a főnököm, hogy ez mégis mi volt, mert itt járt a férjem és kiverte a balhét. Olyanokat mondott, hogy mi a fenének hozom be a magánéletemet a munkahelyemre és hogy fogjam pórázra sürgősen. Így is tudom, ha "baj" van velem, minden túlórát én csinálhatok meg az összes papírmunkát, sajna volt már ilyen. Arról tud, hogy zaklatott már, akkor megrótta az illetőt, de ennyi történt.


Tudom, hogy nem az én képemnek kellene égnie, de ég piszkosul. Jól fizető meló, azért nem mondom még fel, mielőtt megkérdeznétek. De első körben a férjem fejével akarok beszélni, hogy ez mégis mi volt. Az bánt, hogy nem szólt a dologról nekem.



2018. márc. 3. 23:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%
Buta volt a férjed, hogy bement a munkahelyedre. Én a parkolóban vártam volna meg meg az illetőt, ügyelve rá, hogy kamera ne lásson. Hátulról bézbóz ütővel egy sunyi suhintással indítottam volna, majd udvarias bemutatkozással folytattam volna a beszélgetést.
2018. márc. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
75%

"Hátulról bézbóz ütővel egy sunyi suhintással indítottam volna"


Egy igazi úriember veszett el benned! mondjuk jól elveszett :)

2018. márc. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
81%

na de miért is kellene úriemberként viselkednie?

egy olyannal aki fogdosta és terrorizálta megalázta a feleségét.

nem értem.

teljesen jó taktikai pozíció a meglepetés ereje és a sokk.

ha sétál a pali és hátbaba-ssza bézból ütővel az egy komoly lelki sokk mert megijed,plusz fájdalom ami pozícióba helyezi a támadót.

pillanatok alatt megtörhet így a másik és gyorsan rendezhetik is az ügyet.

viszont ha feláll vele kakaskodni,akkor lehet a másik elkezd kiabálni és segítséget hív,vagy elfut,vagy csak simán leveri stb,rengeteg hiba lehetőség.

ezért a meglepetés taktikai előny.

a tek-esek is ezért hajnalban nagy túlerővel rontanak az emberre,hogy gondolkodni se legyen ideje,csak kapjon sokkot,akkor jobban kezelhető.

ezek szerint akkor őket is kritizálni kell,hogy nem becsöngetnek,hogy kedves fegyveres bűnöző úr,legyen szíves megadni magát.

2018. márc. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem mondtam, hogy kell. Csak egy úriember nem szituációtól függően viselkedik úriemberként. :)

A TEK azért nem jó példa, mert ők akkor is hajnalban rúgják rád az ajtót, ha amúgy csak egy zsömlét loptál a boltból, és a legkomolyabb fegyvered egy ásványvizes flakon. :D

2018. márc. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Bence_ ***** válasza:
77%

Mondanám, hogy beszélj egy ügyvéddel de úgyse fogsz.

Menj el pszichológushoz.

2018. márc. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%

Most komolyan te szégyelled magad az ilyesmiért???

Pénz ide vagy oda, azonnal felmondanék! Verjék a farkukat másra!!

2018. márc. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
65%

Itt veled van gond, nem a férjeddel. Ő igazi férfiként megvédte a párját. Én is hasonlóképp tettem volna. A főnök egy gerinctelen féreg. Ráadásul a metoo kampány miatt a média is harapna az efféle sztorikra. Szóval kötve hiszem, hogy nem lehetett volna a zaklatót „sarokba szorítani”. Ugye azt tudod, hogy egyszer, egy másik lánynál nem lesz ekkora tömeg? Es nem lesz ilyen szerencséje mint neked...

Az ilyen zaklatókat meg kell állítani. A tettlegességnél átlépte a határt.

Nem értem az ilyen embereket, mint te. Még a férjed a rossz a sztoriban. Elképesztő. Inkább köszönd meg neki.

2018. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
54%
Hozzáteszem, ki is ütöttem volna az illetőt. Szóval örülj, hogy emiatt nem kell aggódnod:D
2018. márc. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem igenis rosszul reagálta le a férjed. Értem, hogy mérges, dühös lett és haragudott a fickóra, de így, hogy bement és patáliát rendezett, kb. úgy viselkedett, mint egy hisztis óvodás, csak hülyét csinált magából és téged is rossz helyzetbe hozott. Lehetséges, hogy egyes kultúrákban vagy évekkel ezelőtt még működött ez a "legyen férfi és védje meg az asszonyt" dolog, de ahogyan a helyzet is mutatja igazából semmi haszna nem volt. A normális viselkedés az lett volna, ha elmondja neked, hogy ezt és ezt hallotta, igaz-e, történt-e ilyen, megbeszélitek és megbeszélitek, hogy hogyan tovább (keresel új munkahelyet/feljelentést teszel/beszéljen-e a férjed is a csávóval-aminek egyébként szerintem semmi értelme nem lenne, hogyha nem tudnak normálisan, kulturáltan kommunikálni egymással, mert senkinek nem kell játszani az agyát, nem kell önbíráskodni, ha esetleg még bántja is, akkor őt is feljelentik, amire semmi szükség nincsen stb.).


Te szerintem jól cselekedtél. A munkatársad tapizott a munkahelyeden, ezért te a főnöködhöz fordultál a problémával, ő pedig megrótta. A főnök ebben az esetben szerintem is túl lazán vette a dolgot, ha ilyen történt a környezetemben, akkor kirúgták az illetőt. Ha ilyen legközelebb előfordul, akkor se hagyd annyiban, vigyél tanúkat vagy bármilyen bizonyítékot, ha van és egyébként meg feljelentést kell tenni. Ugyanakkor abban szerintem teljes mértékben igaza van a főnöknek, hogy "a magéneletet nem kell behozni a munkahelyre", ez ilyen "cigány szokás" (már bocsánat), hogy bármi történik, akkor megy az egész család hőbörögni, mikor semmi közük nincs az egészhez...Persze, tudom, hogy te nem tehetsz róla, mert nem te kérted meg erre a párodat. Azt is megértem, hogy nem akarod csak úgy otthagyni a munkahelyedet, mert itt jól keresel és ki tudja, hogy mi lesz utána, találsz-e állást, milyet, hol stb., ugyanakkor a helyedben én elkezdenék új munkák után keresgélni, hogy miné jobbat tudjak találni és amint találtam egyet, akkor innen lelépnék, mert itt nem tisztelnek és megalázóan bánnak veled.

2018. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
68%

"az illető pasi, párszor tapogatott és egyszer megpróbált sarokba szorítani"

"Olyanokat mondott, hogy mi a fenének hozom be a magánéletemet a munkahelyemre és hogy fogjam pórázra sürgősen. Így is tudom, ha "baj" van velem, minden túlórát én csinálhatok meg az összes papírmunkát, sajna volt már ilyen. Arról tud, hogy zaklatott már, akkor megrótta az illetőt, de ennyi történt. "

" Jól fizető meló, azért nem mondom még fel, mielőtt megkérdeznétek. "


Szóval téged taperolhatnak különösebb büntetés nélkül, amíg jól megfizetnek? Hát, sajnálom a férjed...

2018. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!