Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem megtudta, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem megtudta, hogy valaki rámszállt a munkahelyemen, erre bement és "elkapta". Most rajtam veri el a port főnök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlenül érzem magam. A férjem nem is tőlem tudta meg a dolgot, mert nem akartam nagy dobra verni a dolgot, az illető pasi, párszor tapogatott és egyszer megpróbált sarokba szorítani, de mivel ez nagy munkahely szinte nincs olyan sarok, ahol egyedül lenne az ember, szóval kb. esélytelen, hogy bántani tudna.

Tegnap behívatott a főnököm, hogy ez mégis mi volt, mert itt járt a férjem és kiverte a balhét. Olyanokat mondott, hogy mi a fenének hozom be a magánéletemet a munkahelyemre és hogy fogjam pórázra sürgősen. Így is tudom, ha "baj" van velem, minden túlórát én csinálhatok meg az összes papírmunkát, sajna volt már ilyen. Arról tud, hogy zaklatott már, akkor megrótta az illetőt, de ennyi történt.


Tudom, hogy nem az én képemnek kellene égnie, de ég piszkosul. Jól fizető meló, azért nem mondom még fel, mielőtt megkérdeznétek. De első körben a férjem fejével akarok beszélni, hogy ez mégis mi volt. Az bánt, hogy nem szólt a dologról nekem.



2018. márc. 3. 23:27
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja, igen, még mielőtt jönne a kérdés, ha sokan vagyunk, miért nem áll ki mellettem valaki, egyszerű a válasz: mert kirúgják, akivel baj van vagy túl sokat beszél. A főnöknek minden posztra van már egy új embere :/
2018. márc. 3. 23:31
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a sarokba szorítás meg tapizás már bőven kimeríti a munkahelyi zaklatás fogalmát.


A férjednek pedig rosszul eshet, hogy nem voltál vele őszinte.

" Az bánt, hogy nem szólt a dologról nekem."

Ezt a mondatot valószínű, hogy ő is szóról szóra le tudná itt írni.


A főnökről pedig sokat elmond, hogy rajtad veri el a port ahelyett, hogy a zaklatódat részesítené egy alapos fejmosásban. Mondd, neked nem rossz élmény, hogy egy idegen férfi fogdos akaratodon kívül, miközben férjed van?


22/N

2018. márc. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Nah...csak nem halltak ki a ferfiak.

Hetfon menjen be es usse le a fonokot is.

2018. márc. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Perelj vagy zsarolj. Vegyed fel, amikor zaklatnak és azt is, amikor a főnök nem reagál rá semmi érdemlegeset.


A férjed csak ott hibázott, hogy nem a munkahelyed előtt kapta el az illetőt.

2018. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Igazi tapló f#sz a te főnököd, no meg a zaklatód is.
2018. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%

A férjednek nem kellett volna bemenni, nem is tudom, hogy gondolta. A főnöködnek ebben igaza volt.


Ha zaklat, újból szólj a főnöknek és említsd meg a munkaügyi bíróságot.

Egészen biztos, hogy határozottan küldted el a fenébe a pasit?

2018. márc. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

Te is érdekes nő lehetsz, nálam egy hasonló esetnél úgy vágtam pofán az illetőt, hogy a szája is felrepedt. Te meg meghunyászkodsz és a pasidat hibáztatod amiért próbált megvédeni, ha már te képtelen vagy kiállni magadèrt.

A következő eset mi lesz? "Megdugtak a szertárban, de nem szóltam senkinek, mert jó fizet a cég."?

2018. márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
2%

ha taktikailag elemezzük,akkor én azt mondom,hogy a férjed lépése felesleges,ostoba és gyáva tett volt.

kiverte a balhét,vagyis úgy viselkedett mint egy óvodás,panaszkodott az óvónéninek aminek te iszod meg a levét.

egy férfi ilyen helyzetben megvárja a palit meló után,egy félreeső helyen beba-sz neki kettőt bemutatkozásként,aztán a földön még belerúg párat,hogy egyértelmű legyen,majd előpattint egy kést és elmagyarázza neki,hogy kié a nő akivel próbálkozni mert és hogy más tulajdona amit megsértett.

aztán kap még 2-3 tökön rúgást és ki kell engesztelnie.

legjobb ha pénz formájában teszi ezt.

ha ez megtörtént,akkor mehet az útjára.

a fene se menne be jelenetet rendezni.

ha problémám van akkor én oldom meg nem pedig más.

nem várok senkire se a tanúkat meg utálom.

egy ember sokkal könnyebben megtörik ha kettesben vagyunk,mert akkor csak én látom a megszégyenülést.

míg mások előtt a büszkesége miatt később törik meg.

2018. márc. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
A férjeddel semmi gond. Jó értékrenddel rendelkezik csak rosszul intézte a dolgot. Viszont a te gondolkodásoddal valami nem okés ha nem tartod problémának, hogy szexuálisan zaklatnak és ez teljesen rendben van, mert tapizásnál nem lehet több és jól fizet a munka. Egy munka sem fizet olyan jól, hogy ezt elviselje az ember. Egyébként az a "baj" veled és azért minden túlóra és papírmunka a tiéd, mert bevállalod, mert félsz, hogy elveszíted a munkád. És ezt a főnököd is tudja és kihasználja. Hosszú távon erre az egészséged simán rámegy. Én a helyedben minél gyorsabban lépnék, de addig bizonyítékot gyűjtenék. Egyébként a túlórák során egyedül vagy? Mert akkor a zaklatódnak simán lehet esélye ha nincsenek kamerák. Erre még nem gondoltál?
2018. márc. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%

hát jah.

főleg hogy most levágta,hogy csicskusz a férjed és nem meri bekóstolni,csak hangoskodni.

de tudod mit?

hagyd magad megdugni és akkor a meló is megmarad,jól is érezheted magad és még nyugi is lesz.

meg persze a túlóra is érdekesebb lesz.

2018. márc. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!