Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiakban megérik egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakban megérik egyáltalán az, hogy gyermeket szeretnének, vagy mindig a nő erőszakolja rájuk?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy van/volt?
2018. márc. 1. 21:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

32éves pasi vagyok....szeretnék is meg nem is. Vagyis jó lenne egy gyerek imádnám,de sajnos 32 évemből max 5-5,5et töltöttem párkapcsolatban . Kicsit irigykedem azokra az ismerőseimre akiknek volt fiatalon párkapcsolati életük. Elmentek ide oda. Szóval tényleg lehettek ketten. Nos egy gyerek ha nagyinál alszik is,csak gondolnak rá a szülei,aggódnak érte. Tehát nem tudnak felszabadultan ketten lenni

13hónapot voltam pótapuka egy 4 éves kislánynál.

Lényeg rám nem kellene rám erőltetni,kipróbáltam élveztem de közös élmények minimálisak.

2018. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Egydulallo no vagyok, nincs gyerekem. Meg sose akartam. Nekem az olyan pasik nem szexik,akiknek gyereke van,lehet kisgyerek vagy felnott gyerek.

Egyszer jartam egy kisgyerekessel,az igaz, fel evig.

48/N

2022. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az valahogy nagyon levesz a szexisegbol,ha gyereke is van...mas szemelyiseg, olyan apa-szemelyiseg az mar...
2022. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

12-13-as vagyok. Nekem mindig olyan pasijaim voltak,akiknek nincs gyereke.

Soha senkivel szoba se kerult a gyerek tema,se a pasit,se engem nem erdekelt még beszelgetes szintjen sem.

Akibe most bele vagyok zugva, annyi eves, mint en. Neki sincs gyereke. Ez kulon jo pont...de az kulonben tetszik benne, hogy szeret bolondozni az idegen kisgyerekekkel😄

2022. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

40+ os pasi vagyok.

Mindig is családot szerettem volna. Mosolygós feleséget, Minimum 2 gyereket. Lehetőleg minimum egy lányt is.

Nők azzal jöttek mindig hogy hú de szuper meg ők is azt akarják és hú de jó. Valóságban egyik sem akarta soha, csak átvertek. Húzták az agyamat hogy de akarnak csak most az iskolát fejezzük be, most még 1-2 év tapasztalat, most egy nehéz időszak van, most projekt, most ez vagy az, aztán hülye vagy soha nem akartam gyereket, csodálkoztam is hogy velem vagy...


Itt vagyok 40+ se nő se család, se gyerek.

Barátnőm lehetne ha akarnék, de család az más téma.

2022. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
12-13 vagyok. Koszi az oszinte valaszt, 15-os!
2022. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva van. Nem erőszakolja a párom, de nagyon szeretne, én viszont egyáltalán nem. Szerencsére már kifelé megyek a termékeny korból, így az élet pár éven belül megoldja a dilemmánkant.
2022. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17: Egy fontos apróság: Neki ez egy olyan tüske lesz amit soha nem tud lenyelni.
2022. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!