Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vannak kiakadva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak kiakadva azon ha a 30-40 közti férfiak náluk jóval fiatalabb nőt szeretnének társnak?

Figyelt kérdés

főleg azok a nők vannak kiakadva akik szintén 30-40 közt vannak és évek óta kapcsolatban élnek. vagy már lehet hogy el is vették őket de minimum az eljegyzés megvolt náluk.

mivel foglaltak vagytok vajon melyik korosztálynál kéne próbálkozniuk ezeknek a férfiaknak?

A fiatal (18-25) nők meg minek vannak felháborodva ha náluk 10-15-20 évvel idősebb pasi környékezi meg őket? sok esetben vén trottynak nevezik ezeket a férfiakat. elenyésző azok száma akik ennyivel idősebb férfival kefélnek, kapcsolatban állnak.


2018. febr. 5. 21:09
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
73%

Engem nem izgat ez a téma... ;)

32N

2018. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
80%
A leírásod alapján én fiatal nőnek számítok és nem háborítatlan fel, ha meg környékez egy 20 évvel idősebb pasi, de mivel nincs apakomplexusom és nem érzem hozzám illőnek azt a korosztályt, ezért elutasítom a közeledésüket.
2018. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
70%
Nem háborítatlan fel*
2018. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert nem normális,ha egy 18 körüli lány egy 40 körülivel jár??
2018. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
52%
Na hagyjuk :D
2018. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
2-es, igekötő ha ige előtt áll akkor egybeírjuk.
2018. febr. 5. 21:14
 7/50 anonim ***** válasza:
77%

30-40 közötti nő vagyok, házas, és baromira nem vagyok ezen kiakadva. Mi boldogok legyünk, más nyomora meg nem érdekel.

Ennyi.

2018. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
87%
Nem érdekel, hogy más férfiak milyen korosztály után mennek, de azt meg majd én eldöntöm, hogy akarok-e egy nálam 10+ évvel idősebbel lenni. Kösz.
2018. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
9%

Hát szerintem csak a szottyadt maradi szatyrok' akadnak ki ilyenen.


Ez ma már megszokott.


Nekem is jobban tetszenek a formás fiatal intelligens férfiak mint a sőrhasú bunkók.


(Van kapcsolatom és nem keresek.)

43/N.

2018. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
88%

Én nem vagyok felháborodva csupán értetlenül állok mikor egy 20 éves még tanuló lányt egy negyven éves férfi akar párnak. Azt értem miért akarja megdugni de hogy ennél többet mit vár? Meg utána hisztizik hogy a csaj tanul és nem gyereket gyárt neki pedig ő kifut az időből stb.

Ami a vén trottyot illeti egy ennyi idős lanynak a 40-es sok esetben már láthatóan "öregedő" férfi igebis ven

2018. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!