Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vannak kiakadva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak kiakadva azon ha a 30-40 közti férfiak náluk jóval fiatalabb nőt szeretnének társnak?

Figyelt kérdés

főleg azok a nők vannak kiakadva akik szintén 30-40 közt vannak és évek óta kapcsolatban élnek. vagy már lehet hogy el is vették őket de minimum az eljegyzés megvolt náluk.

mivel foglaltak vagytok vajon melyik korosztálynál kéne próbálkozniuk ezeknek a férfiaknak?

A fiatal (18-25) nők meg minek vannak felháborodva ha náluk 10-15-20 évvel idősebb pasi környékezi meg őket? sok esetben vén trottynak nevezik ezeket a férfiakat. elenyésző azok száma akik ennyivel idősebb férfival kefélnek, kapcsolatban állnak.


2018. febr. 5. 21:09
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

Általában 10 évet mindenki elhazudik a thinderen azok

40-50 körüliek voltak.. :D

2018. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
59%

Engem a korombeli férfiak vonzanak, soha nem vonzódtam olyanhoz, aki korban apám lehetett volna. Ha lenne egy lányom, joggal lennék kiakadva, ha olyan férfi próbálkozna be nála, aki apja lehetne.

Különben meg nem érdekel, hogy neked pl. ki vonzó, és kinél akarsz próbálkozni, amíg én találhatok olyat, aki nekem megfelelő, max. nem te leszel az.

2018. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
0%
Fiatalabb a parom.
2018. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
15%

Egy 20-30 közötti átlag férfi miben potensebb egy átlag 30-40 éves férfivel szemben? Szerintem erre mindenki rávágja, hogy fiatalabb, hogy jobban néz ki. No de ezen felül mit tud felmutatni? Hát az átlag nem túl sokat.

Egy 35-40 éves férfinek már van élettapasztalata, egzisztenciálisan már napról-napra él, saját kialakult életvitele van, tisztában van a saját értékeivel és ennek megfelelően keresi partnerét,pontosan tudja milyen társat keres és ennek megfelelően cselekszik.

Azok a Nők akik szeretik megtervezni az életüket, akik a közös célhoz keresnek embert aki segít megvalósítani az elképzeléseiket, akik beállnak a közös cél mellé, azok nem a saját korosztályukból válogatnak, mert ott nagyon ritkán találnak ilyen hozzáállású partnert.

2018. febr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
27%
már nem napról-napra él......így a helyes. :)
2018. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
5%
Engem nem érdekel. Minden zsák megtalálja a maga foltját. Az érettség nem jár mindig a korral együtt. 35N
2018. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
50%

Brad fiatal önmagához képest xarul néz ki!

Jason Momoa meg igen csak jól.

Talán ha 2db ilyen pasi van itthon.

2018. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
15%

A 20 éves Brad Pitt-nél még én is jobban nézek ki... ha ezt a képet feltöltenénk egy magyar társkeresőre (ha nem lenne híres) akkor őt is leszarnák a nők és nem írnának neki vissza. Brad, mint a legtöbb férfi 30 kora fölött vált vonzó macsóvá.


Viszont ha megnézed a nőket, ők meg 20 évesen néznek ki a legjobban, akkor a legszebb az arcuk is, akkor a legfeszesebbek, 30 fölött meg már egyre szarabbul néznek ki. Ha már férfi példának Brad-et hoztam fel, akkor nézzük a volt párjait.


Jennifer Anniston fiatalon (20 körül):

[link]

[link]

Jennifer Aniston középkorúan (40 körül):

[link]

[link]


Egy egészséges férfinak, mondanom sem kell, nem kérdés melyiket választaná. Aki azt mondja, hogy neki az "érettebb" jobban kéne, az vagy nem egészséges férfi, vagy hazudik. Egyértelmű, hogy egy nő a fiatalságával hódít. Nincs olyan férfi akinek ne állna fel a pöcök egy fiatal hamvas nőre.


De más nők is, Angelina Jolie is 40 évesen olyan mint egy múmia:

[link]

[link]

Pedig fiatalon az is jó nő volt:

[link]

[link]


Egyértelmű tehát miért akarnak a 30-40 éves férfiak jóval fiatalabb nőt. Mert a férfiak 30-40 között a legsármosabbak általában (sőt, akár még később), a nők meg 18-28 évesen. A férfiak egyszerűen jobban tartják magukat, ez tény, nem érdekel ha lepontoznak az itteni nők. A nagy átlagra ez a jellemző. Tudom, itt mindenki kivétel, persze...

2018. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
64%

Miben jobb egy huszonévesnek egy 20-30 éves, mint egy 30-40?


Normális nő nem vállal gyereket a semmibe. Az átlag 25-27 éves korára végez a tanulmányaival, ha egyetemista, ha nem akkor is évekbe telik karriert vagy vendégkört kiépíteni. 30 éves kora körül jut el oda, hogy úgy vállaljon gyereket, hogy ne kelljen őt eltartani egy az egyben. Ekkor egy 30 éves pasas, aki 20 évesen udvarol neki, is 40 lesz, egy 40 meg már 50... Az a gyerek pedig nem fog azzal megelégedni, hogy otthon tesped a papa, márpedig sok embernek nincs energiája pattogni a gyerekkel 50-60 éves korára. Irigylem, akinek van, de ahogy az átlag magyar sosem lesz Brad Pitt szinten 40 évesen, úgy az átlag magyar sosem lesz olyan állapotban fizikailag sem. Nem lesz olyan fitt, fittség alatt pedig ne azt értsük, hogy gyalog megy melóba és tud egy órát futni, hanem hogy hajnal felkel a hasfájós picit megetetni, utána pedig bemegy szépen letolni 8 órát és/vagy utána edzeni is, elvégre is, Brad Pitt izmait sem a szél hordta össze. Nyugdíjas addigra lesz, mikorra a gyerkőc iskolás-egyetemista, így pont a nyögvenyelős de még melós éveit kell kihúznia egy energiabomba, hajnalban kukorékoló kis rosszasággal, akinek eközben példát is mutat és férfivé/nővé neveli az anyjával közreműködve, akivel ugyanúgy foglalkozik és segít neki a ház körül, miegymás.


De jó, vegyük azt, hogy nem kell mindenkinek gyerek. Nekem kell, emiatt szóba sem jöhet 10 évnél nagyobb korkülönbség.


Nézd, én elhiszem, hogy a ropogós pipihús finomabb. De én társra vágyom. Aki nem rak alám házat meg gyereket, hanem velem vállvetve húzza fel. Én át akarom azt élni, hogy a párommal együtt kezdünk építkezni a szó minden értelmében. Az első fizutól az első közös albin át az első közös lakásig és majd a babáig. Szeretném, ha a párom nem nyakig lenne a munkában, vagy vállalkozóként papolna nekem a magas lóról, miközben én még csak diák vagyok. Vagy ha nem toporzékolna összeköltözéssel és egyebekkel kapcsolatban, ha egyszer én nem abban az életszakaszban vagyok és sem elviselni nem akarom, hogy engem tartson el, sem eltartani nem tudom magam, de még beszállni a rezsibe is csak neccesen. Emellett helyhez vagyok kötve, nem tudok csak úgy utazgatni sem év közben. Szeretem a korosztályom. Nem az alkoholista-egyéjszakás részét, de szeretem őket, ahogy együtt bontakozhatunk ki és próbálgathatjuk a szárnyainkat. Ezt egy olyan ember, aki ezen már túlvan 10 éve, nem fogja tudni nekem visszahozni. Engem nem érdekelnek más korosztályok, anyámék korosztályával is elvagyok, de nem, nem olyan, nem vonz.


És ha már egyéjszakások, nekem pont szexibb egy laza 20-as egy estére is, bár nem élek ilyen életvitelt. Nekem tetszik a puha, friss bőr, a dús, tömött, haj, az az erő és lendület, az, hogy olyan testet érinthetek, amilyen az enyém is. Nekem ez a szexi, ez a vonzó, ezt kívánom, nem azt, aki az öcsémre vagy a szüleimre emlékeztet. Ez olyan, mint a gyerekkori játékok a hálószobában, egyszerűen érzed, hogy az nem oda való. Bennem is az ártatlan gyereket hívja elő az, ha egy apám korabeli alakkal vagyok, legyen az a tanárom, a főnököm, vagy bárki. Nem tud szexuálisan izgatni.

2018. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
85%
Jobban tartják magukat? Hogy? Milyen rutinnal? Mert itt azt hiszik, nagyzolás naponta tiszta ruhát húzni, és azzal menőznek, hogy nem kell fogorvoshoz járniuk, pedig hetente mosnak fogat.
2018. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!