Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vannak kiakadva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak kiakadva azon ha a 30-40 közti férfiak náluk jóval fiatalabb nőt szeretnének társnak?

Figyelt kérdés

főleg azok a nők vannak kiakadva akik szintén 30-40 közt vannak és évek óta kapcsolatban élnek. vagy már lehet hogy el is vették őket de minimum az eljegyzés megvolt náluk.

mivel foglaltak vagytok vajon melyik korosztálynál kéne próbálkozniuk ezeknek a férfiaknak?

A fiatal (18-25) nők meg minek vannak felháborodva ha náluk 10-15-20 évvel idősebb pasi környékezi meg őket? sok esetben vén trottynak nevezik ezeket a férfiakat. elenyésző azok száma akik ennyivel idősebb férfival kefélnek, kapcsolatban állnak.


2018. febr. 5. 21:09
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
82%

Én fiatal, huszonéves nő vagyok, és egyáltalán nem háborít fel, hogy te személy szerint kivel akarsz kikezdeni. Ugyanakkor ne találj már ki ilyen hülyeségeket, hogy az összes veled azonos korú nő foglalt. Ha fiatalabb nőt akarsz, akkor azt írd, ne keríts köré valami hazug ideológiát.

Azért remélem, te sem háborodsz fel, hogy én pedig nem szeretnék kapcsolatot egy 15-20 évvel idősebb emberrel.

2018. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, a mondatokat pedig nagybetűvel kezdjük, irásjelet használunk a végén, a vessző sem árt. Ha már...

Autokorrektet használ a telefonom egyébként, tisztában vagyok a helyesírási szabályokkal, köszönöm az észrevételt. Ha nem látnád, mást is kijavitott. ;)

Foglalkozz a válaszokkal inkább.

2018. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
79%

Kövezzetek meg, én aberráltnak tartom az ilyen vén phaszokat. Mindig is a saját korosztályom vonzott, 15 évesen a 15-17 évesek, 18 évesen a 17-22 évesek, 22 évesen 30 a plafon, de az már nagyon sok.


Nagy baj van annak a fejében és nagyon elégedetlen lehet az az életével, aki ilyen szakadékokra vadászik. Legyen az anyagi, korbeli, státuszbeli, magasságbeli, vagy bármi.


Lehet csapni a szelet fiataloknak, de ne csodálkozz, ha lekoptatnak. Minden életkornak és korosztálynak megvannak a sajátosságai. Normális ember a magáét keresi, nem másokba vágyik.

2018. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
70%

Véletlenül elküldtem. Szóval vén mert egy ennyi idős embernek már nem csinálsz gyereket hisz mire huszon valahány évesen eljutsz addig hogy szülj ő már majdnem nyugdíjas. Aztán mehet tolószékben a gyerek diplomaátadójára ha ugyan megéli azt a kort. A korát tekintve egy 20 évvel öregebb férfi a nő apja lehetne és mikor 20 év múlva a nő még javában éli az életét a pasi már elég öreg ahhoz hogy ne akarjon ide oda utazni hogy a szex szoba se kerüljön.

Egy ilyen kapcsolatnak szinte csak hátránya van.

2018. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
74%

Nem minden 30-40 éves nő él házasságban vagy párkapcsolatban.


Engem nem háborít fel, kivételek mindig vannak :)

2018. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
79%
És itt nem arról van szó, hogy egy 30-40 éves ember öreg. hanem hogy HOZZÁM KÉPEST öreg. Én meg egy 15 évesnek vagyok az. És 30 évesen biztos az leszek egy 20 évesnek, de nem fog érdekelni, mert a saját korosztályomban akarok tetszeni embereknek.
2018. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
36%

A férfiak miért vannak kiakadva azon, hogy a fiatal nők jóval tehetősebb férfit szeretnének társuknak?

Így is meg lehetne fogalmazni a kérdést... csak akkor egyből lúzerek lennének azok a 20-as férfiak, akik még nem tudtak jelentős vagyont felépíteni.

Egy mekis csajnak is mérnök pasi kell, egy jogi asszisztens nőnek meg tehetősebb ügyvéd pasi. Viszont kevés 20-onéves tehetős ügyvédet ismerek, ahhoz minimum 30-40-nek kell lenni, hogy beinduljon a szekér komolyabban is, ne csak ilyen pályakezdő legyél valami szakmában szarért húgyért.

2018. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
90%

38 vagyok.

A lányom 14. Úgy kell róla lekoptatni a 30-40 közötti gyökereket, akiket az se zavar, mikor kiderül, hogy még nincs 18. Elvégre 14 a beleegyezési korhatár...

Egyszer a férjem berág és elás a kertben egyet-kettőt.

Áruld már el, ők vajon mit akarnak egy 14 éves lánytól?

Bocs, de engem eléggé tud irritálni a dolog, és hidd el, hogy nem az irigység miatt.

2018. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
21%

Annyira utálom amikor ezen a rohadt koron kattogunk.



Mindenki azzal jön össze akivel kölcsönös külső belső szimpátiát tud kialakítani, ha ez idősebb tőlem idősebb lesz, ha fiatalabb akkor fiatalabb.


F30

2018. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
20%

Mástól vonzó egy nő és mástól egy férfi. A nők a szépségükkel és a fiatalságukkal hódítanak. A férfiak meg nem, a szépség fogalma is más, nem az a férfi vonzó külsőre sem akinek makulátlan baba arca van, hanem akinek férfias, karakteres arca, mint Harrison Ford-nak például. Azon kívül ami még tipikusan vonzalomkeltő egy férfi esetében, az a tapasztaltság, érettség, társadalmi státusz, biztonság nyújtása, ezek mind-mind inkább a középkorú férfiak tulajdonságai.

Röviden és tömören: Az igazi nő az a 22 éves bikinimodell, mindenki rájuk veri a farkát. Egy igazi férfi meg egy tapasztalt, sármos, befolyásos macsó, függetlenül a korától.

2018. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!