Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vannak kiakadva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak kiakadva azon ha a 30-40 közti férfiak náluk jóval fiatalabb nőt szeretnének társnak?

Figyelt kérdés

főleg azok a nők vannak kiakadva akik szintén 30-40 közt vannak és évek óta kapcsolatban élnek. vagy már lehet hogy el is vették őket de minimum az eljegyzés megvolt náluk.

mivel foglaltak vagytok vajon melyik korosztálynál kéne próbálkozniuk ezeknek a férfiaknak?

A fiatal (18-25) nők meg minek vannak felháborodva ha náluk 10-15-20 évvel idősebb pasi környékezi meg őket? sok esetben vén trottynak nevezik ezeket a férfiakat. elenyésző azok száma akik ennyivel idősebb férfival kefélnek, kapcsolatban állnak.


2018. febr. 5. 21:09
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
84%

Kemény ez az egymást szapulás.


Amúgy szerintem ez egy olyan kérdés hogy tényleg mindenkinek korban egymáshoz valót kéne találnia aza a hozzá illő.


Szar ügy az öregedés de ez van.

2018. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
53%

A 40-pasi ugyan olyan vén trotty mint sok 40-es nő elhízott stb.


Míg egy 40- nél idősebb pasi 5-6év múlva potencia gondokkal küzd,adfig egy 40-nő nagyon aktív szexuálisan bármilyen ráncos...


Szóval lehet rágni a lábtörlőt...nem minden fiatal nő bukik öregemberekre. (!) -Igen öreg vagy.

2018. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
70%
Semmi gond azzal, ha 40 felé közeledő pasik huszonéves egyetemista lányokra hajtanak, hiszen ők a szépek, fiatalok, feszesek. Csak aztán ne csodálkozzanak, ha a lány megszerezte a diplomát, elkezd dolgozni, majd 30 körül úgy dönt, itt az ideje a családalapításnak, de nem egy 45-48 éves férfival tervezi ezt megtenni.
2018. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
54%

Mondjuk felmerül bennem a kérdés aki itt 4 évesen veri magát az mivel töltötte el az elmúlt 40 évét?


Mit akar bepótolni? Mitől fél?


Harmóniában van önmagával vagy retteg a vén trottyosságtól hogy elkúrta a fiatalságát nem valósította meg az álmait, és végül fél a magányos haláltól és attól hogy kudarcot vallott az élet színpadán boldogtalanul és haszontalanul elmúlva?

2018. febr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
66%
Engem csak azert zavar, mert nem szeretem, hogy tatak is kikezdenek velem.
2018. febr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
46%

En orulok a trendnek. Igy en 3X evesen huszon eves fiut szedhetek .

N

2018. febr. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
11%
Az, hogy ki mely életkorban néz ki legjobban, és van a legjobb formában, egyedi. Részben genetika kérdése, részben pedig attól függ, hogy ki mennyire foglalkozik magával. Én most 33 évesen jobban nézek ki, mint mondjuk 10 évvel fiatalabban. Nagyon pattanásos tini voltam, ez pedig elhúzódott a húszas éveimre is, ami borzasztóan bosszantott, tiszta ragya voltam, hiába próbáltam bármit, semmi nem segített, csak a kor, és hogy azok a hormonok, amik a pattanásosodásért felelősek, lecsitultak végre. De ez csak egy, nem részletezem, mi minden változott még, a lényeg, hogy nekem nem a húszas éveimben volt életem csúcspontja. Persze, sokfélék vagyunk. Mellesleg Jennifer Aniston sincs rossz formában, sokan rosszabb formában vannak nem hírességekként, ő meg még elhízva sincs.
2018. febr. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
73%

Engem konkrétan azért akaszt ki, mert nem akarom, hogy egy ilyen aberrált f@$zhuszár betalálja a lányomat.

Aki 40 évesen ott tart, hogy egy 18 évesre tud párként tekinteni, azzal súlyos problémák vannak.

N

2018. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 Sunshinedoll ***** válasza:
70%

Mert az h egy 40 éves 20 évesekkel akar randizni egyáltalán nem egyenlő felekről tanúskodik. Totál más életszakaszban vannak, sok esetben az egyik tanul, a másik dolgozik. Az ilyen pasiknak azért kell fiatal nő (vagy fordítva), mert az összes korabeli nő átlát a f-szságán, a fiatalabbak meg még naivak és lehet őket hülyíteni és több mindent elnéznek nekik. A legtöbb ilyen "kapcsolat" amit látok az egy semmirekellő 30-40 éves pasi, akinek közepesen szar munkája van, az anyjával él (vagy lakótársakkal), meg egy 20 éves, aki már attól elalél, hogy van egy közepesen sz-r kocsija a másiknak, amivel felveszi a suli után. :D Mert 20 évesen ez még nagy szám. Egy 20 évest nem zavar, ha a másik az anyjával él, vagy nem keres jól, vagy nincs egzisztenciája, mert 20 évesen valószínűleg ő is kb ugyanott tart. A különbség az, h 20 évesen ez még oké, 30-40 évesen ultragáz. Amint egy nő azért elkezd önállósodni és sikereket elérni az életben, jó esetben nem kell neki egy lúzer, aki csak tengődik és semmit nem bír felmutatni a nagy száján kívül.


A 40 éves pasik mit vannak felháborodva, ha egy 20 éves levéntrottyozza? :D Hozzá képest igenis az, és komolyan mondom, és kiröhögök mindenkit, aki 40 évesen csak levegőt mer venni a közelemben.

2018. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
35%
Azért kicsit óvatosan a "vén trottyozással". Főleg élőben. Még bajotok esik. ;)
2018. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!