Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vannak kiakadva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak kiakadva azon ha a 30-40 közti férfiak náluk jóval fiatalabb nőt szeretnének társnak?

Figyelt kérdés

főleg azok a nők vannak kiakadva akik szintén 30-40 közt vannak és évek óta kapcsolatban élnek. vagy már lehet hogy el is vették őket de minimum az eljegyzés megvolt náluk.

mivel foglaltak vagytok vajon melyik korosztálynál kéne próbálkozniuk ezeknek a férfiaknak?

A fiatal (18-25) nők meg minek vannak felháborodva ha náluk 10-15-20 évvel idősebb pasi környékezi meg őket? sok esetben vén trottynak nevezik ezeket a férfiakat. elenyésző azok száma akik ennyivel idősebb férfival kefélnek, kapcsolatban állnak.


2018. febr. 5. 21:09
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
68%

Mert engem zavarna,ha egy 10+ év korkülönbséggel akarna kikezdeni valaki.

Ez az a különbség,amit csak akkor lehet áthídalni,ha a pasi el tudja tartani a fiatal csirkét,vagy a csirke apakomplexusos.

Nekem szerencsére normális édesapám van,nem kell nekem pótapuka.


Ha valaki 30-40 között a 18 és 25 év közötti pipiket hajszolja,az azt jelenti,hogy valamiért nem kell a korosztályának.Vagy így kompenzálja azt,hogy nem tud szembenézni az öregedéssel.


És igen,benne vagyok még az említett korosztályban.

2018. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
4%

Ha a gyerekeket kihagyjuk akkor nem zavar!


"Pontozzá le" -ügyes vagy! -gondolom élvezetes.

2018. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
70%

Függetlenül a korától... Ahha, szeretnéd.

Mióta vonzóbb ez:

[link]

Mint ez?

[link]


És most direkt olyanokat választottam, akik a maguk módján vonzó férfiak, holott a többség 35-40 éves korára bőven lestrapáltabb, mint az első képen az úriember. Arra is csak korabeli pipiként kacsintgatnék, huszonévesen szeretem az olyan embereket, akik annyinak néznek ki, mint én. 15 évesen amúgy rám is nyomultak 30-as, 40-es alakok. Undorító volt.

2018. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:

Vicces, nekem 18 és 25 között pont a 30 és 40 közti pasik jöttek be, most viszont 30 és 40 közt pedig a huszonévesek 😀 Igaz még csak nemrég múltam 30.

Viszont amikor 25 évesen 40 éves barátom volt, többször is az apámnak nézték (nagyon fiatalos vagyok), ami nekem mókás volt, neki viszont nagyon rosszul esett.


Az pedig hogy mások mit csinálnak nem érdekel. Bár azt tartom hogy pl egy 18 éves lány egy 40 éves pasival az már nem biztos hogy egészséges. De ha mindketten boldogok így akkor hajrá.

2018. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
60%
Én 21 éves lány vagyok és ha 30 feletti “férfi” próbálkozik nálam, kb kiröhögöm. Az ilyenek nagy gyerekek, akiknek kimaradt fiatalkorukban a csajozás? Egy 30 feletti ember tudja már annyira kontrollálni az ösztöneit, hogy nem tinilányokat hajkurászik.
2018. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
30%

#23


Nézd meg a legtöbb férfit 20 és 40 évesen. Vegyük klasszikus példának Brad Pitt-et.

Brad Pitt 20 éves kora körül:

[link]

Brad Pitt 40 éves kora körül:

[link]


Melyikre nedvesedne be jobban a pinád?

Ez csak itt gyakorikérdéseken van, hogy a nők szerint egy 40 éves férfi az már aszott kopaszodó pocakos vénember...

2018. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
70%

Mindkettőre :D :D :D


De mutass már nekem magyar átlagpógárt', aki 40 évesen nem 40 (50-60) évesnek néz ki, hanem 26-30-nak, mint Brad Pitt! :D Azok el is keltek általában.


Azok a negyvenesek, akik engem/minket betalálnak, tényleg olyanok, hogy köszi, majd ha nekem is megereszkedik, aminek meg kell ereszkednie, megszokom, hogy máson is ezt keressem.

2018. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
8%

Jó hülye ez a 25-ös is. Aki vele egykorú nőt vesz el, az kapuzárási pánikos lesz, otthagyja a családját nagy valószínűséggel! Aki pedig egy 10+ évvel fiatalabbal van, azoknál nem lesz ilyen gond.

De elég megnézni a kis taknyokat, semmire sem haladnak, csak bukdácsolnak a kis zsebpénzükből egyetemi éveik alatt, míg ha az egyik fél idősebb, tőle tapasztalatokon kívül biztos alapokat is lehet kapni.

2018. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
8%

Brad azért nézett ki így mert vegetáriánus..


Én is az vagyok


F30 ;)

2018. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
59%
Ja, itt hozzáteszem, hogy mikor kíváncsi hangulatomban voltam, átállítottam a kort 30+-ra tinderen. Hát gyerekek, én abból köszönöm, nem kérek. Talán 300-ból 2 volt, akit elfogadtam volna.
2018. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!