Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tolerálnád a férjed tanulmányait?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolerálnád a férjed tanulmányait?

Figyelt kérdés
Mennyire viselnétek el felsőfokú végzettséggel, hogy a férjetek 10 éve jár egyetemre és még mindig nem fejezte be - egy képzés, osztatlan - ? Amikor összeismerkedtetek mindketten egyetemisták voltatok csak a férjetek még mindig az :-) Természetesen nem dolgozik, mert tanul....
2018. febr. 28. 16:19
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

Mit sürgeted?

Mire nyugdíjba megy, talán meg is lesz a diplomája. Türelmetlen vagy.

2018. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

39: már a férje

csak együttélnek

2018. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
61%

Amugy ameg férjed egy élösködö kitartott ph.asz.

Ez van, de neked nem..rhadt ciki beszélgetni másoknak rola? Nekem az lenne, ha ilyen életképtelen kis idiotával jöttem volna össze.

2018. febr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
85%

Nem házasodnék össze senkivel aki nem fejezte be a tanulmányait és kezdett el főállásban dolgozni. Félreértés ne essék, párommal mindketten tanulunk még, és remekül megvagyunk, imádom szeretem, jövőre tervezünk összeköltözni, de megbeszéltük hogy a mi sorrendünkben először költözés, aztán diploma és a munka jön, és csak utána lánykérés, esküvő.

Lehet, sokakat zavarna hogy így 7-8 évig csak "járogatni fogunk" de engem sokkal jobban bántana ha 22 évesen anyámék pénzén, albérletbe, diákmunkára házasodnánk eltartottakként. Szerintem a házassághoz nem csak jogilag kell felnőttnek lenni hanem valóban a felnőttek életét kell élni, amihez hozzátartozik a teljes munkaidő és az anyagi függetlenség.

2018. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
Én is csúszni fogok az egyetemen,mégis dolgozok mellette,úgyhogy ziher nem.
2018. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az egészben csak az a szomorú, hogy ennyire életképtelen emberek is tengenek-lengenek az országunkban.
2018. márc. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Ha ferjed akkor megesküdtél hogy jóban -rosszban.. vagyis ha komolyan mondtad akkor a rosszban is segítsd mert erre esküdtél.
2018. márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Az állásinterjúkon rá fognak kérdezni, hogy mégis mit csinált eddig és akkor kiderül, hogy 10 évig járt egy 5 éves szakra. Igaz, hogy mostanában szinte bárki el tud helyezkedni, mert tényleg munkaerőhiány van, de azért 10 év egyetem munkatapasztalat nélkül nem túl jó belépő sehova. Vagy kezdjen el nagyon gyorsan állást (akár gyakorlati helyet) keresni a szakjához kapcsolódóan még hallgatóként vagy keressen valami szakmát, amit mondjuk saját vállalkozásban is elkezdhet/csinálhat.
2018. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!