Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tolerálnád a férjed tanulmányait?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolerálnád a férjed tanulmányait?

Figyelt kérdés
Mennyire viselnétek el felsőfokú végzettséggel, hogy a férjetek 10 éve jár egyetemre és még mindig nem fejezte be - egy képzés, osztatlan - ? Amikor összeismerkedtetek mindketten egyetemisták voltatok csak a férjetek még mindig az :-) Természetesen nem dolgozik, mert tanul....
2018. febr. 28. 16:19
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
83%
Így hozzá se mentem volna.
2018. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
85%
Biztos, hogy nem.
2018. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
85%

Az zavar, hogy nem dolgozik vagy az, hogy még mindig egyetemre jár?

Engem leginkább az zavarna, hogy egy here.

2018. febr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ, hogy miért jár 10 éve egyetemre, illetve mellette dolgozik-e.


A bátyám pl 8-9 év alatt szerezte meg a diplomáit (BA és MA diploma) azért, mert 1,5 év után kialakult neki egy súlyos betegség, amik miatt csúszott (nem tudott eleget tanulni), majd több műtét miatt 2-3 félévet passziváltatnia kellett. Az igaz, hogy azért ő a mesterképzés 2 évéből 1,5-öt már főállásban dolgozott mellette.


Tehát nem mindegy, hogy nyomós okkal végzi ilyen sokáig az egyetemet, vagy csak azért, mert lusta. Ha lustaságból tartana itt, és még mindig nincs kilátásban 1 éven belül a diploma, engem eléggé zavarna a dolog.

2018. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
1 éven belül már államvizsga van de kijelentette lehet megbukik, mert sokan buknak és akkor majd a következő félévben is próbálkozik megszerezni a diplomát, görcsöl a szakdolgozaton is, hogy elégtelen lesz. Nem dolgozik mellette hanem tanul csak anno 2,6 átlaggal ment egyetemre -szülei segítségével - és nehezen vette az akadályokat de most már az abszolutórium kilátásban van...csak nincs önbizalma és sokat idegeskedik vizsgaidőszakban....
2018. febr. 28. 16:34
 6/48 anonim ***** válasza:
87%
Tuti nem. Először is megpróbálnám megmagyarázni neki, hogy tanulásból nem lehet megélni. (Mármint az örök tanulásból.) Ha nem bírná felfogni akkor nem való középiskolába sem, nemhogy egyetemre. Meg amúgy sem. Minek küszködik valaki az egyetemmel ha 10 év alatt nem birja megcsinálni? Azért ezt ő is érthetné, hogy nem neki való. És sok ember dolgozik egyetem mellett. Akkor dolgozzon is és aztán járjon akár egész életében...
2018. febr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
23%
Igen,söt még pròbálnám támogatni is. Nem minden szak büfészak,ès egy nehéz egyetemnèl nem ritka,hogy akár 10 èvig is toljâk az emberek. Ez a kèrdès akkor lenne korrekt,ha leírnád te mit csinálsz és a férjed mit tanul.
2018. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
81%

Inkább az a gáz,hogy here és nem dolgozik.

Az ilyen nem férfi hanem egy kisfiú még aki nem nőt fel.

Én is 10 év alatt fejeztem a BSc-t igen ám csak,hogy már 8 éve dolgozok és senior szintűá fejlesztő vagyok,és most fejezem be a BSc-t teljesen megyek tovább meló mellett MSc-re de hogy ne dolgozzak és úgy éljek,a férfiasság megbecstelenítése.


Csodálkozom,hogy hozzá mentél más már ennyi idősen házat kocsit vesz sőt már vezetőként dolgozik egy nagy multinál céges verdával.


Én a helyedbe nem mentem volna hozzá ha nő lettem volna.


30F

2018. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

8-as honnan veszed ne haragudj, hogy nincs kocsija, háza?


Már az egyetem elkezdésekor kocsival járt előadásra :-)


Na mindegy..ettől független értem mit mondasz.....

2018. febr. 28. 16:47
 10/48 anonim ***** válasza:
91%
Attól is függ, minek tanul. De 30 lesz kb, mire befejezi. Nulla munkatapsztalattal nagyon nehezen fog állást találni. Ha másért nem is, ezért jó lenne, ha vállalna valami munkát a tanulás mellé. Így a jobb helyeken élből félre teszik majd az önéletrajzát, mert biztos lesz olyan jelentkező, akinek megvan a végzettsége és emellé van minimális gyakorlata is.
2018. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!