Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tolerálnád a férjed tanulmányait?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolerálnád a férjed tanulmányait?

Figyelt kérdés
Mennyire viselnétek el felsőfokú végzettséggel, hogy a férjetek 10 éve jár egyetemre és még mindig nem fejezte be - egy képzés, osztatlan - ? Amikor összeismerkedtetek mindketten egyetemisták voltatok csak a férjetek még mindig az :-) Természetesen nem dolgozik, mert tanul....
2018. febr. 28. 16:19
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
87%

Ha legalább dolgozik mellette vagy csinálna mellette mást,amit szeret,akkor azt mondanám,oké.


Ha csak veri a szerszámát,valszeg kihullna.

2018. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
dolgozni? 2,6-os érettségivel és egy lovári nyelvvizsgával? Próbálkozott de sehova nem vették fel szegényt....az egyetemen meg értelemszerűen csúszott és össze-vissza csinálja a tárgyait pl ötödévesként van első éves-másodéves-harmadéves negyedéves és ötödéves tárgya is. Amikor egyetemhez kapcsolóan akart elhelyezkedni nem tetszett a nekem még az elsőéves tárgyam nincs meg vagy ezt vagy azt a tárgyat 6-7 éve abszolváltam.....így maradt a tanulás. Tényleg tanul és sikerülnek a vizsgák max harmadjára. Ott hagyni meg nem örült meg 260 kredittel és kifizetett 3,5 milliós tandíjjal..most már nincs visszaút!
2018. febr. 28. 17:05
 13/48 anonim ***** válasza:
91%

Akkor te tartod el, vagy mi?


Én csak kivételes esetben értem meg, ha 10 év alatt nem volt képes egy egyetemet befejezni (betegség, vagy egyéb váratlan élethelyzetek + orvosi egyetem vagy hasonló nehézség).

2018. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
82%

Nagy az Isten állatkertje...

2,6-os érettségivel minek megy valaki egyetemre??? És az a 3,5 milla mégis miből lett? Remélem egy szép, közös hitel...

2018. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy én olyat még nem láttam, hogy bárkinek is nézték volna az érettségi eredményét munkafelvételin... Van gyári munka is, de gondolom az büdös neki.
2018. febr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként mit gondolsz, ha eddig nem sikerült boldogulnia munkavállalással és egy egyetem elvégzésével, akkor szerinted diplomával mik a kilátások? Nem tűnik túl talpraesettnek a férjed...
2018. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
87%
Nem is házasodtam volna össze egy kisdiákkal.
2018. febr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
66%
Ez most valami vicc? Ilyenhez nem megyek hozzá....ez szánalom...ha valami nem megy ne erőltessük. Nem kell nekem feltétlen diplomás pasi de legalább magát tudja már eltartani....
2018. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

10 év, hacsak nem orvosnak készül rengeteg idő!


Nem tolerálnám, azt pedig végképp nem értem, miért kell benyomni kb. 2-es átlaggal valakit a felsőoktatásba!

2018. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
88%
Lovári nyelvvizsga - mindjárt sírok. Figyelj, ugye tudod, hogy diploma után sem fog állást találni (szerintem keresni se, neki ez tök jó így)? Jönnek a versenyképes fiatalok angol nyelvtudással, gyakorlattal... esélye se lesz.
2018. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!