Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tolerálnád a férjed tanulmányait?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolerálnád a férjed tanulmányait?

Figyelt kérdés
Mennyire viselnétek el felsőfokú végzettséggel, hogy a férjetek 10 éve jár egyetemre és még mindig nem fejezte be - egy képzés, osztatlan - ? Amikor összeismerkedtetek mindketten egyetemisták voltatok csak a férjetek még mindig az :-) Természetesen nem dolgozik, mert tanul....
2018. febr. 28. 16:19
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
30 kredit a szakdoga
2018. febr. 28. 18:10
 32/48 anonim ***** válasza:
100%

:D bazi lol

levelezőn "tanul"

mit tanul a drága szívem?

mert orvosit meg lehet ennyi idő alatt csinálni, és az tényleg nehéz.

én sem mentem közgazdásznak, mert a matekhoz hülye vagyok, talán be kéne látni, hogy buta a szakhoz.

neked ez nem bazi ciki??

2018. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
87%

És szerinted ki veszi majd fel?

Ha meglátjuk, hogy min 28-30 éves, nulla tapasztalattal?!

Megkérdezik, mit csinált, mióta végzett? Ja hogy három évet tíz alatt járt ki... akkor bocsánat, felveszünk olyat, aki még csinálja ezt a szakot, de tapaszlatot akar, itt áll 20 évesen és csinálni akarja, én annak adnék lehetőséget.

Ja és a diplomába bele van írva, hogy levelezőn végezte, szóval... munkát így sem fog kapni.

2018. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
az egyetem az 10 félév....ami 5 év..ezek a BA meg nem tudom mik nem egyetemi szakok! Osztatlan képzésre jár! A diplomában pedig nincs benne hogy levelező...tudom mert az enyémben sincs benne!
2018. febr. 28. 18:19
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

BME Építőmérnökire jár vagy mi?

Mert talán az az egyetlen osztatlan egyetemi képzés ahova 300 ponttal lehet diplomázni mivel maga az iskola is 5 éves.


Vagy a MSC-t csinálja?

2018. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
88%

az a jó építész, aki nem tudja elvégezni :D

mondjuk hozzámentél egy ilyen "férfihoz", szóval nem tudom minek tetted fel a kérdést, más nő kiröhögte volna az tuti

2018. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jog is.
2018. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%
igazából mindegy, mert érteni nem fog ahhoz, amit tanul, mivel mindenből megy UV-ra, meg hiába tanulja, nem érti...
2018. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ezek szerint te tolerálod. Dolgozol, akkor nyilván tudod, hogy mekkora hátrány lesz munkakeresésnél, hogy 30 éves és nincs tapasztalata. Gondolom nem is éltek együtt, ha a szülők fizetik és tartják el. Eddig ok, de ebből így sose lesz összeköltözés és család. Ha ez neked belefér, ès jó így, nincs ezzel gond. Végülis a párod lesz a gyereked, akit majd mindig pátyolgatni kell.
2018. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdező minek tette fel a kérdést, ha közben folyamatosan a férjét mentegetni. Ezek szerint neked pont jó így, téma lezárva.
2018. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!