Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tolerálnád a férjed tanulmányait?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolerálnád a férjed tanulmányait?

Figyelt kérdés
Mennyire viselnétek el felsőfokú végzettséggel, hogy a férjetek 10 éve jár egyetemre és még mindig nem fejezte be - egy képzés, osztatlan - ? Amikor összeismerkedtetek mindketten egyetemisták voltatok csak a férjetek még mindig az :-) Természetesen nem dolgozik, mert tanul....
2018. febr. 28. 16:19
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
25%

Mégis MIBŐL perkált ki 3,5 millát?!


De ha számolok, ez nem jön ki.


Milyen szakra jár, hogy 10 év alatt 3,5 milla volt CSAK az önköltséges képzése?!


Legalapabb szakon is 250-300 rongy/félév.

2018. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
90%

Férjem dolgozik, és kitalálta hogy szeretne tanulni, ezért tanul, munka MELLETT(!).

Heti két estét van órája, este 9 után ér haza.

Tolerálom, hisz nehéz a kettőt egyszerre (én is csináltam), de leveszek pár terhet (pl házimunkában). Azért tanul, hogy nekünk jobb legyen.


Esetedben NEm tolerálnám, dolgozzon, menjen levelezőre, de aki 10 év alatt nem fejezte be, most se fogja...

2018. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
95%
6 évet támogat az állam, azaz "csak" 4 évet kellett fizetnie eddig, így kijön a 3,5 milla
2018. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem tolerálnám. Sokan 18-19 évesen, elsőévesként is dolgoznak egyetem mellett, nemhogy egy harminc x éves férfi. Én nem tudnék rá büszke lenni. Ne érts félre, a vőlegényemnek érettségije sincs, viszont iszonyat talpraesett, sosem volt olyan, hogy ne dolgozott volna 17 éves kora óta. Tehát engem alapvetően nem érdekel, hogy van e diploma vagy sem, de az zavarna, ha 10 évig húzná-halasztaná.

Bar úgy tűnik, neked ez okés így, sőt hát “szegény” nem talált munkát, teljesen látszik, hogy te vagy otthon a főnök, ő meg csak elvan, az sem kizárt, hogy direkt csinálja, te meg asszisztálsz is hozzá. Erdekes házasság lehet. :D

2018. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Ja mondjuk 2,6-os átlaggal tényleg nem veszik fel államilag támogatottra... Hmhm...
2018. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnám tolerálni. A volt barátom is ilyen volt a 3,5 éves képzésre jár már 7 éve. Nagyon megelégeltem,hogy lusta és nem lehet vele tervezni és szakítottam.Még egyszer nem kéne egy ilyen céltalan, felnőni nem akaró pasi..Miközben én folyamatosan dolgozok.Persze tanulni még én is akarok de munka mellett ,levelezőn.Ha lenne férjem és tanulni szeretne támogatnám, de csak akkor ha látnám, hogy szorgalmas,küzd,és dolgozok nellette min. részmunkaidőben.

Van egy ismerösöm lány aki szintén 10 éve jár egyetemre,elején még a szülök fizették az albérletét, kaját stb.. De persze a csaj be se járt órákra, nem dolgozott, az albérletben nem takaritott kb egy kosz fészek..nem tudom valaki, hogy képes olyan mocsokban élni nő létére.Aztán kb 5 év után a szülők is megelégelték és nem fizették tovább az albérletét..kénytelem volt elmenni dolgozni.Az ilyen ember szerintem egy élösködő.

2018. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

a szülei fizetik a tandíjat....az egyetem nehéz - nem írom le milyen szak - a könyvek + tandíj + Budapestre jár levelezőre kocsival szóval + benzinköltség + ismételt vizsgadíjak + cv-k + stb.


Most már nem lehet otthagyni...gyári munka mellett meg hogy tudna tanulni ha munka mellett is nehéz? Lassú víz partot moss...elvégre nem sokára abszolvál...a lényeg pedig hogy meglegyen a diploma...abban nincs beleírva hány évig járta....gyerekkorában agyvérzést kapott, és mindig is szeretett volna magának bizonyítani, hogy képes lediplomázni.....nehezen tanul, de becsülettel csinálja és ha elégtelent kap vizsgán már aznap este ismét tanul az ismételt vizsgára és lelkesen megy vizsgázni...csak nehezebb a helyzet, de attól nyilván ha már ennyire akarja a diplomát és rengeteg energiát bele fektetett és otthagyja akkor elvész minden!

2018. febr. 28. 17:55
 28/48 anonim ***** válasza:
52%

Szülei fizetik a tandíjat - remek tehát még pumpolja a szüleit is egy FELNŐTT FÉRFI,gratulálok neki.


Az én szakom is kemény volt kérfdező hidd el,ELTE progrinfo,és mellette full time meló kőkeményen pár óra alvásokkal meg koffein adagolással szinte intravénásan,úgy,hogy magas a vérnyomásom is,szívemmel is bajok vannak.

De akkor is tudtam a kötelességem.

Szüleimet nem engedtem volna SOHA fizessék a tanulmányaimat,férfiként extrém gáz.

2018. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
78%

A szakot miért nem írod?


Amúgy villamos, gépész, infós mérnökként simán lehet diákmelót találni, de még közgázzal is.


Amúgy meg hova 260-an kredit? Nem is értem. 210 kredit a 7 féléves képzés... minek vett még fel 50 kreditet ha úgyis fizetős?

2018. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
300 kredit kell ahhoz hogy záróvizsgázzon...
2018. febr. 28. 18:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!