Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha betegek vagytok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha betegek vagytok, akkor kaptok plusz törődést a párotoktól?

Figyelt kérdés
Férjem karácsony után beteg volt, természetes, hogy kicsit jobban körbeugráltam, de ez nekem egyértelmű. Tettét főztem, kiszolgáltam. Most beteg lett a fiunk. Én is elkaptam tőle, nem érzem jól magam. A férjem legnagyobb problémája, hogy el fogja kapni ő is. Mikor elmondtam neki, hogy jól esne ha kicsit körbeugrálna, azt a választ kaptam, hogy mit akarok, én csak egy kicsit fáradtnak érzem magam, nincs nekem semmi bajom. Pedig csak annyit vártam volna, hogy egy bögre teát elémrak, semmi mást. Tegnap odabújt hozzám,a kezem nem bírtam felemelni. Mikor megtudta, hogy nem lesz szex, rögtön otthagyott.
2018. febr. 19. 12:42
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Amugy őszintén, miért nem hagyod ott? Szerinted te nem érdemelsz boldogságot?
2018. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a budos pi..be. Minek ez az ember neked?

Mi a párommal "csak" szeretők vagyunk, azért irom így, mert ennél sokkal többről van szó, évek óta tart, de ha szarul vagyok, gyógyszertárba megy, gyógyszert hoz, aggódik mi van, kaját hoz, érdeklődik doki mit mondott, stb. És ha nincs szex sem sértődik meg, ez soha fel sem merül, akkor csinálunk mást, pl nézünk egy jó filmet.

2018. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Akkor válj el.


Ennyi, a férjed láthatóan érzéketlen bunkó, nem szexelsz és otthagy, meg ő nm kel fel teát csinálni... idióta.

2018. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!