Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha betegek vagytok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha betegek vagytok, akkor kaptok plusz törődést a párotoktól?

Figyelt kérdés
Férjem karácsony után beteg volt, természetes, hogy kicsit jobban körbeugráltam, de ez nekem egyértelmű. Tettét főztem, kiszolgáltam. Most beteg lett a fiunk. Én is elkaptam tőle, nem érzem jól magam. A férjem legnagyobb problémája, hogy el fogja kapni ő is. Mikor elmondtam neki, hogy jól esne ha kicsit körbeugrálna, azt a választ kaptam, hogy mit akarok, én csak egy kicsit fáradtnak érzem magam, nincs nekem semmi bajom. Pedig csak annyit vártam volna, hogy egy bögre teát elémrak, semmi mást. Tegnap odabújt hozzám,a kezem nem bírtam felemelni. Mikor megtudta, hogy nem lesz szex, rögtön otthagyott.
2018. febr. 19. 12:42
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:

Igen, természetesen.

Ha tud, elkísér orvoshoz (pont ma kellett menjek, sajnos nem jöhetett velem), mert nem szeretek egyedül menni. Illetve van, hogy nem is tudnék már (láz és hasonlók esetén).

Hazaértem, rögtön írt (dolgozik), hogy mit mondott az prvos, kedvesek voltak-e velem, milyen gyógyszert kaptam, mikor kell visszamenjek, mert aggódik értem.


Illetve tavaly ilyenkor, amikor nagyon beteg voltam (egész nap aludtam, a konyháig nem tudtam kimenni a láztól) kivett egy nap szabadságot, mert félt egész napra egyedül hagyni.

2018. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
2%

"Mikor elmondtam neki, hogy jól esne ha kicsit körbeugrálna,"


vs.


" Pedig csak annyit vártam volna, hogy egy bögre teát elémrak, "


Komolyan, és még egyes nők vannak kiakadva, ha a párjuk nem azt a választ adja, amit ők akarnak hallani.


Figy, a pasik nem gondolatolvasók, hogy kitalálják, hogy te éppen mit akarsz.


Miért nem azt mondat neki, hogy főzzön neked teát? Nem, te ehelyett teljesen mást mondtál. És még te vagy kiakadva?


Egyébként gondolom mindig ilyen volt. Nem kellett volna mellette maradnod, ha nagyon jól tudtad, hogy ő ilyen.


Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol. Te választottad a férjedet, most viseld is érte a következményeket.

2018. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem elég alap dolog, hogy ha a másik rosszul érzi magát, akkor próbál a társa neki segíteni. Egy tea tényleg nem lett volna atomfizika. Az meg, hogy rögtön elment, mikor megtudta, hogy nem lesz szex... Nem azért, de ez elég nagy bunkóság.

Viszont az is igaz, hogy a férfiaknak tényleg a szájukba kell rágni mindent. Kérd meg, hogy kicsit segítsen, főzzön teát, dédelgessen, stb, mert magától nem fog ezek szerint.

2018. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki, hogy egy bögre teát vártam volna tőle. Tudom, másra nem képes, ezért csak ennyit vártam volna. Ezt már többször elmondtam neki, hogy ezzel nagy örömet okozna, ha reggel csak úgy csinálna egy teát. Annyit mondott, nem gondolom talán, hogy ő majd hajnalban felkel.

Most is előadta, hogy miket főzzek, mi legyen kész. Eszébe sem jutott, hogy hozzon haza ebédet, hogy kicsit pihenhessek.

2018. febr. 19. 13:04
 5/43 anonim ***** válasza:
70%
rendelj magadnak ebédet, ő meg eszik, amit akar, kész.
2018. febr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
63%
65% Te fogyatékos vagy?
2018. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
67%

Akkor nagyon egyszerű. Nem csinálsz a világon semmit neki innentől, és majd észreveszi magát.

Magadat sodrod ilyen helyzetekbe azzal, hogy mindent a feneke alá teszel.

Szépen pihend ki magad, rendelj magadnak és a fiadnak kaját, ő meg majd eszik, amit akar. Elképesztő.

2018. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Kezdem az érezni, hogy a herék országában élek.


Sajnálom kérdező.

2018. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Én ki nem állhatom, ha körbeugrálnak, betegen el szoktam vonulni a vendégszobába és azt szeretem, ha ilyenkor békén hagy. Ő ezt nagyon jól tudja és mivel ő is így van ezzel, amikor beteg, nem szokott zavarni, hagy pihenni és néha behoz 1-1 teát vagy csinál és hoz be nekem kaját - ezt szó nélkül megcsinálja, mint ahogy fordítva én is.


A kedves férjed pedig egy önző büdös paraszt, nincs ezen mit szépíteni. Én szépen képen is röhögném, ha ilyen elvárásokkal cseszegetne, amikor rosszul vagyok, neked sem kötelező ám felvenned az áldozat lábtörlő szerepet.. Felnőtt ember, oldja meg, ott cseszted el, hogy ennyire körbeugrálod mindenféle viszonzás nélkül, mint ha a cselédje lennél, nem a társa.

2018. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
0%

#7


Magadból indulsz ki?

2018. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!