Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nök, hogy reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök, hogy reagálnátok, ha a párotoktól fitness bérletet kapnátok?

Figyelt kérdés

A párom felvetette, hogy mi lenne, ha venne nekem egy fitness bérletet. Nem vagyok kövér, csak nem túl feszes az alakom, ami ilyen fiatalon nagyon gáz.

Persze ö nem így fogalmazott, hanem hogy tök jó idötöltés, járhatnánk együtt is, és még a fenekem is kerekebb lenne töle. (A löttyedt hátsómra tényleg ráfér)


De most nem ez a lényeg, hanem:

Ha a férjetek fitness bérlettel lepne meg, hogy foganátok?

Hogy adja elö, hogy ne sértödés legyen a vége?


2014. szept. 15. 20:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%

Értelmes ember ilyenen nem sértődik meg.

Örülnék neki, ennyi.


Nem az alakom miatt szeret, úgyhogy nincs okom ilyenen filózni, hogy "kövérnek tart?"

2014. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Én örülnék:-) bár én amúgy is járok:-)
2014. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
Tapintatos volt a párod, én nem sértődnék meg, ha így adná elő a férjem, szívesen mennék.
2014. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%

Engem is befizetett a párom a gymbe, így akár minden nap mehetek a nap 24 órájában edzeni. Bevallom, rám fér, és mivel régebben jártam, így örültem neki, mert ha az embernek szokássá válik, hogy rendszeresen edzeni járjon, tényleg élvezni lehet a mozgás örömét.

Én örülök neki, és annak is, hogy nem egyedül járok, hanem a srácok jönnek velem..( a nagy fiam is jár edzeni)

2014. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%

Ez attól függ, szereti-e az ajándékozott az ilyesmit. Én pl. utálom, tehát nekem nem esne jól, ha a férjem ennyire nem ismerné az ízlésemet. Ha úgy gondolná, hogy szerinte rám férne egy kis alakulás, nekem az lenne az ideális és kedves hozzáállás tőle, ha azt ajánlaná fel, hogy térjünk át együtt egészségesebb életmódra, együtt keresnénk hozzá recepteket, tornáznánk otthon közösen. A fitness bérlet nekem nem tetszene, sehogy nem tudná úgy előadni, hogy örüljek neki.

De ha valaki szívesen jár el így edzeni a párjával, akkor szerintem nem bántó elhívni rá, mint közös időtöltésre. Ez is egy jó kis közös program lehet, ha valaki szereti.

2014. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%

Megköszönném, és végre megkérném egy barátnőmet, hogy jöjjön velem.


Jelenleg tanulok munka után, és amúgy szeretek aerobicozni, fitnesszezni, de mostanában nem nagyon volt rá időm és a pénzt is sajnáltam.

2014. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Én örülnék, szeretnék is járni de drágállom.
2014. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
52%
Nekem ilyet nem adna, mert tudja, ha tornáznék is, akkor is csak a négy fal között, nagyon szégyenlős vagyok. Sosem járnék többi ember közé edzeni.
2014. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
52%
Ha szeretnék fitness terembe járni, akkor járnék magamtól. Mivel nem érdekel a téma, ha kapnék tőle egy bérletet, akkor sem mennék.
2014. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%
én örülnék neki :-D amugyis járunk :D
2014. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!