Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nök, hogy reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök, hogy reagálnátok, ha a párotoktól fitness bérletet kapnátok?

Figyelt kérdés

A párom felvetette, hogy mi lenne, ha venne nekem egy fitness bérletet. Nem vagyok kövér, csak nem túl feszes az alakom, ami ilyen fiatalon nagyon gáz.

Persze ö nem így fogalmazott, hanem hogy tök jó idötöltés, járhatnánk együtt is, és még a fenekem is kerekebb lenne töle. (A löttyedt hátsómra tényleg ráfér)


De most nem ez a lényeg, hanem:

Ha a férjetek fitness bérlettel lepne meg, hogy foganátok?

Hogy adja elö, hogy ne sértödés legyen a vége?


2014. szept. 15. 20:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
66%

Biztosan nem sértődnék meg, bár egy drága bérletet kockázatos megvenni, ha előtte még nem került szóba, hogy a másiknak ilyesmihez lenne-e kedve.

Személy szerint én jobb szeretek otthon testsúlyos gyakorlatokat végezni, de épp ezért nem is vagyok annyira löttyedt, hogy csak emiatt a férjemben felmerüljön egy ilyen ajándék gondolata :D Viszont ha a magunk helyzetére vonatkoztatom a kérdést: nem sértődnék meg, ha a párom azt mondaná, hogy ezzel és ezzel a gyakorlattal még hatékonyabban edzenék, hanem lelkesen kipróbálnám.

2014. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
43%

Én sem annyira szeretek sok emberrel együtt edzeni, inkább egyedül, vagy kettesben és ezt a férjem is tudja, ezért nem is venne nekem ilyen bérletet.

5-ös voltam.

2014. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
85%

Ha azon kellene filóznia, hogy adja elő, nehogy megsértődjek miatta, elgondolkodnék rajta, mikor lett belőlem ekkora hisztigép...

Én örülnék neki (szívesen járnék amúgy, de felénk elég drága termek vannak)

2014. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
18%

Komolyan, nem hiszem el, hogy lepontoztatok azért, mert a férjem nem venne nekem ajándékba fitness bérletet, amit nem szeretnék, mert inkább otthon edzek! :DDDD

(5-ös-12-es megint)

2014. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Én örülnék. Pont most fog lejárni a bérletem, és sajnos nem lesz pénzem újat venni. :(

Szóval én nagyon boldog lennék. :)

2014. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
61%

Ha így lenne, hogy együtt tudunk járni, akkor örülnék neki, mert csak emiatt csinálnám, mert nagyon nem szeretek közösségben edzeni, de vele igen( régen az egyetemi kondiba 2en jártunk, akkor csak mi voltunk)


Nem érezném azt,mhogy azért, mert löttywdt a hátsóm( pedig nekem is lenne mit edzenem rá) sőt a kritikát is jól bírom, mondta már, ogy a hasamra ráférne az edzés, nincs-e kedvem. Nem sértődtem meg, az őszinteseget szeretem, ráadásul nem bántoan mondja, en nem a fejemhez vágja, plusz nem is kíván kevésbé...


Ha nekem így adná elő, akkor nem problémáznék.

De ez én vagyok, sokan kiaakadnak ezen, de a férjem pontosan ismer ;)

2014. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jófej volt, hogy így adta elő, látszik, hogy nem akart megbántani, hanem inkább segíteni akar, meg ő is eljárna veled... bár nem jó azzal szembesülni, hogy kell a mozgás, de ha teszel valamit érte, az hosszútávon meghálálja magát.
2014. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdezném, hogy a fitnessbérlet mellé bébiszittert is vesz, vagy ő fog ezentúl emberi időben hazaérni a munkahelyéről.
2014. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
49%
Én nem szeretem az ilyen fitness dolgokat, de nem sértődnék meg... persze hálisten ismer annyira, hogy nem vesz nekem ilyet... valószínűleg inkább mennénk valami harcművészetre, vagy túrázni többnapos túrára :)
2014. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
77%

Bokaműtét miatt nem mozoghattam jó ideig, fel is jött pár kiló.

Kb korrekt testképem van, tudom, hogy itt-ott van rajtam némi plusz, illetve hiába van jó alakom, az nem túl feszes- megbékéltem a pillanatnyi állapottal.

Épp az önelfogadás miatt örülnék, ha bérletet kapnék- nem lenne majdholnap újra edzek :)

Na meg, mifelénk elég drága mulatság a fitnesszbérlet ( fővároson kívül nincs minden 2. utcában terem, és az a néhány hely, ami van, elég borsos árral üzemel) így még nagyobb motivációt adna a "ne vesszen kárba a pénz" . :)

2014. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!