Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nök, hogy reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök, hogy reagálnátok, ha a párotoktól fitness bérletet kapnátok?

Figyelt kérdés

A párom felvetette, hogy mi lenne, ha venne nekem egy fitness bérletet. Nem vagyok kövér, csak nem túl feszes az alakom, ami ilyen fiatalon nagyon gáz.

Persze ö nem így fogalmazott, hanem hogy tök jó idötöltés, járhatnánk együtt is, és még a fenekem is kerekebb lenne töle. (A löttyedt hátsómra tényleg ráfér)


De most nem ez a lényeg, hanem:

Ha a férjetek fitness bérlettel lepne meg, hogy foganátok?

Hogy adja elö, hogy ne sértödés legyen a vége?


2014. szept. 15. 20:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, mit kell ezen sértődni. Te is úgy ítéled meg, hogy lötty a hátsód. A férfiak számára meg az nem vonzó. meg tulajdonképpen min is sértődnél meg? Hogy olyan közös időtöltésetek legyen, amit ő szeretne? Ráadásul annál nagyobb képmutatás nincs is, hogy tisztában vagy az adottságaiddal, de ha valaki erre utalást tesz, azon besértődsz.
2014. szept. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
19%

Ha csak úgy befizetne anélkül, hogy megkérdezné, hova szeretnék menni, mit akarok csinálni, csak odaba$zna egy bérletet, hogy nesze, ugrálj, azon megsértődnék.


(Bár alapból miért venne nekem bármit is, nagylány vagyok, meg tudom venni magamnak.)


Eljönni meg ne jöjjön velem, nem hiszem, hogy annyira jó időtöltés, nem hiszem, hogy bájcsevegni akarok edzés közben. Vagy nézzük vigyorogva, ahogy izzad a másik?


Egy szó mint száz, csak azért lenne hülye ötlet, mert ezt el tudom magamnak is intézni. Szóljon, hogy lóg a seggem, keresek magamnak gym-et, fizetek magamnak bérletet.

Csak szóljon.

2014. szept. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Két dolgot kell kerülni az életben: a kijózanítót és a fitnájsz klubbot. Vegyél neki cserébe potemixet:)
2014. szept. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
18%

ha tudod hogy löttyedt vagy, akkor miért nem mész magadtól?

ja hogy arra már lusta vagy? akkor majd sírj, ha megcsal!

2014. szept. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Leszidnám, mert a melóhelyemtől ingyen kapom :D És járok is. Nem tűnt föl neki hogy heti 2x nem vagyok otthon este? :S
2014. szept. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Vannak sportok, amiket szeretek, de az nem a fitness. Ő ezt tudja is nagyon jól. Rosszul esne, ha olyan "ajándékot" adna, amitől ő remél valami jót - vagyis feszesebb lesz a s*ggem - nem pedig én élvezem. Sosem használnám, utálom a teremben ugribugri sportokat. Egyetlen eset elfogadható nekem, ha én teszek rá célzásokat, hogy szeretném, és úgy kapom. Egyébként én is az otthon torna híve vagyok, és ha a kedves párom szeretné, hogy erre több időm maradjon, akkor azzal lephetne meg, hogy közösen átszervezzük a napirendet úgy, hogy nekem tényleg maradjon egy szabad órám magammal foglalkozni.
2014. szept. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Hol írtam én olyat, hogy megsértödtem?
2014. szept. 16. 12:55
 28/28 anonim ***** válasza:

"ha tudod hogy löttyedt vagy, akkor miért nem mész magadtól?

ja hogy arra már lusta vagy? akkor majd sírj, ha megcsal!"


Hűha, mert aki löttyedt, azt megcsalják, egyenes arányosság, mi? :D Jézus, de hibbant vagy!

2014. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!