Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha betegek vagytok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha betegek vagytok, akkor kaptok plusz törődést a párotoktól?

Figyelt kérdés
Férjem karácsony után beteg volt, természetes, hogy kicsit jobban körbeugráltam, de ez nekem egyértelmű. Tettét főztem, kiszolgáltam. Most beteg lett a fiunk. Én is elkaptam tőle, nem érzem jól magam. A férjem legnagyobb problémája, hogy el fogja kapni ő is. Mikor elmondtam neki, hogy jól esne ha kicsit körbeugrálna, azt a választ kaptam, hogy mit akarok, én csak egy kicsit fáradtnak érzem magam, nincs nekem semmi bajom. Pedig csak annyit vártam volna, hogy egy bögre teát elémrak, semmi mást. Tegnap odabújt hozzám,a kezem nem bírtam felemelni. Mikor megtudta, hogy nem lesz szex, rögtön otthagyott.
2018. febr. 19. 12:42
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

"Figy, a pasik nem gondolatolvasók, hogy kitalálják, hogy te éppen mit akarsz. "


Nem, de a normalisabb peldanyokba szorult nemi empatia, nem ugy, mint a kerdezo ferjebe. Cdak azt nem ertem, hogy most jossz ra, hogy eleted parja egy taplo?

2018. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Férjed nagyon bunkó. Én most, hogy beteg voltam, párom szó nélkül csinált nekem teát, szendvicseket csinált. Pedig aznap fél 6-kor kelt és egész nap keményen dolgozott.
2018. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
89%

#12

Van, akinek az érzelmi intelligenciája a béka s..gge alatt van.

2018. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Nem, már sikerült rájönnöm egy ideje. Az egész azért bánt, mert októberben el akartam hagyni, el akartam válni. Ő sírva könyörgött, hogy ne hagyjuk el, kezdjük újra. Megbeszéltük, hogy megpróbáljuk elölről kezdeni. Én nem tudtam ebben hinni, mert ember nem változik nagyot. De kedvesebb volt, igyekezett. Kezdtem elhinni, hogy mégis vannak csodák. Karácsonyra, meg szülinapjára befizettem egy síútra, mert tudtam, hogy erre vágyik szívvel-lélekkel. Én karácsonyra egy nagy semmit kaptam, majd diplomaosztóra egy még nagyobbat. Mert szerinte semmi ünnepelnivaló nincs azon, hogy munka, gyerek és háztartás mellett elvégeztem egy egyetemet. Mondtam neki, annyira vágytam csak, hogy lássam rajta, büszke rám és ezt mondja is el. Hát ez is elmaradt. Most hazajött a síútról és újra olyan, mint régen. Kiszolgáltatná magát, elvárja, akkor is legyen szex, mikor nem akarom. És megsértődik, mikor nem az van, amit ő akar. Csak addig megy jól minden, míg az van, amit ő akar.
2018. febr. 19. 13:44
 15/43 anonim ***** válasza:
0%
Kamu kérdés,mert ilyen nincs ,mint amiket leírsz o.O
2018. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

Akkor válj el, ennyi. Nem kell hagyni, hogy visszasírja magát. Légy már határozott és állj már végre a sarkadra.


A gyereknek se ilyen példát kéne látnia.

2018. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha kamu lenne. sajnos nem az.
2018. febr. 19. 13:52
 18/43 anonim ***** válasza:
Tanulópénz. Most már legalább látod, hogy szart se érnek az ígéretei és csak addig tart a csoda, amíg újra nyeregbe nem kerül. A helyedben nem húznám ezt a végtelenségig, amint jobban lennék, indítanám a válást, aztán ő meg csak könyörögjön, sírjon és ígérgessen annak, aki hajlandó lesz foglalkozni az önző féreg pofájával.
2018. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a búsba, ez egy suttyó, csak könnyebb lesz nélküle az életed.

Még külön élünk párommal, én dolgozok, ő tanul és sokkal kevesebbet beteg na meg ő 40 fokos lázzal is önellátó (persze ha tudok átmegyek hozzá) de ha én vagyok beteg legalább egy nap átjön, megölelget, megkérdezi kérek-e valamit, teát, kekszet, akár segít letusolni ha alig állok a lábamon, ha meg sikerül elaludnom addig játszik kicsit a gépemen. Nem mondom hogy minden férfi köteles ezt megtenni de két szalmaszálat igazán keresztbe tehetne ha már te anno körbeugráltad.

2018. febr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Tényleg nem várok semmi extrát. Csak amikor a felesége, meg a gyereke beteg, nem azon kellene siránkozni, hogy mennyi munkám van és nem kellene eltolnia a beteg gyerekét magától, hogy menj innen, mert le fogsz fertőzni. Amikor meg mondom, hogy akkor költözzön el valahová, míg helyre nem jövünk, akkor én kiforgatom a szavait.
2018. febr. 19. 14:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!