Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha betegek vagytok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha betegek vagytok, akkor kaptok plusz törődést a párotoktól?

Figyelt kérdés
Férjem karácsony után beteg volt, természetes, hogy kicsit jobban körbeugráltam, de ez nekem egyértelmű. Tettét főztem, kiszolgáltam. Most beteg lett a fiunk. Én is elkaptam tőle, nem érzem jól magam. A férjem legnagyobb problémája, hogy el fogja kapni ő is. Mikor elmondtam neki, hogy jól esne ha kicsit körbeugrálna, azt a választ kaptam, hogy mit akarok, én csak egy kicsit fáradtnak érzem magam, nincs nekem semmi bajom. Pedig csak annyit vártam volna, hogy egy bögre teát elémrak, semmi mást. Tegnap odabújt hozzám,a kezem nem bírtam felemelni. Mikor megtudta, hogy nem lesz szex, rögtön otthagyott.
2018. febr. 19. 12:42
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Az en ferjemnek az volt a gondja hogy tul sovany vagyok pedig abszolut nem, nagy cici popsi az mindig volt.

De miatta meghiztam. Most azt mondja ez igy tetszik neki , de kb.ennyi.. es azota se valtozott se a.szex se semmi.

2018. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Igen, kapok. Most is éppen ilyen helyzetben vagyunk. Három hete elcsúsztam és olyan szerencsétkenül került alám a lábam, hogy sérült a belső térdszalagom. 1 hét fekvőgipsz, két hete (és még két hétig) térdrögzítőben...Párom vendéglátós, sokat dolgozik nagyon, mégis a szabadnapján kiutazik hozzám (egy óra+os az út), mert én nem tudok kimozdulni. Mindig meglep egy " nasicsomaggal", mert tudja, hogy filmezés közben szeretek enni és a napjaim nagy részét most ez teszi ki.

Jelenleg a szüleimnél lakom, nem élünk még együtt. Ezeknek a kedvea gesztusoknak szerintem alapnak kéne lennie egy kapcsolatban. Természetesen ez részemrőlis így van. Ha ő beteg, én " ápolgatom".

2018. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

A pénzt megosztja veled, vagyis van közös kassza ; vagy mindig ö dontott arrol hogy mit vegyetek meg es mit nem amikor neked nem vagy alig volt bejovetel a gyes miatt?

Ajándékokat szoktal kapni tőlle?

2018. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Szerintem is alap a kedves gesztus.

Csak en voltam az az idiota hogy elnéztem neki , es gondoltam valtozik mert ez csak átmeneti szitu, de utanna maskor se volt kulonb. Sőt általába ajándekot csak vmi nagyon olcso szart ha kapok és annyi

2018. febr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Nem kapok ajándékot.
2018. febr. 19. 14:56
 36/43 anonim ***** válasza:

Nem csak ha beteg vagyok, csinál reggelit, kávét, teát, takarít.

Elmegy gyógyszertárba, még tampont is venne, ha megkérném. Alap.

2018. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Akkor levagy sz@rva az ö részéről..sajnos nem sokra tart, nem vagy neki tul ertekes ..

Igy elgondolkodnek erdemes-e folytatni..

2018. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Neki az ö számára nem vagy az. Szerintem 100xtobbet erdemelnel..de ö önző
2018. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Elakartal valni es konyorgott hogy ne tegyetek..?-most olvatam.

Hasonlo szitu. Enis elakartam valni es mindent kitalalt csak ne valjunk. De utanna sem voltam ertekesebb neki, utanna se kedveskedett nekem. De mar nem varom el, es miert? Mert mar lehet nem szeretem ugy mint ferjet.

2018. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Olvastam :)) bocsi elütöttem a betűt
2018. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!