Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha betegek vagytok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha betegek vagytok, akkor kaptok plusz törődést a párotoktól?

Figyelt kérdés
Férjem karácsony után beteg volt, természetes, hogy kicsit jobban körbeugráltam, de ez nekem egyértelmű. Tettét főztem, kiszolgáltam. Most beteg lett a fiunk. Én is elkaptam tőle, nem érzem jól magam. A férjem legnagyobb problémája, hogy el fogja kapni ő is. Mikor elmondtam neki, hogy jól esne ha kicsit körbeugrálna, azt a választ kaptam, hogy mit akarok, én csak egy kicsit fáradtnak érzem magam, nincs nekem semmi bajom. Pedig csak annyit vártam volna, hogy egy bögre teát elémrak, semmi mást. Tegnap odabújt hozzám,a kezem nem bírtam felemelni. Mikor megtudta, hogy nem lesz szex, rögtön otthagyott.
2018. febr. 19. 12:42
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Tuti kamu, nem lehetsz ilyen hülye! Az én férjem reggelot hoz, délben hazajön pedig fél óra a munkahelye kocsival, hoz levest. Teát főz, mandarint hámoz, sőt még gránátalmát is pucol, pedig utálja. Mindezt úgy, hogy én nem dolgozok, nincs gyerek, 'csak' háztartást vezetek. 8 éve vagyunk együtt.
2018. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
De,sajnos ilyen hülye vagyok. És képzeld, arra is megsértődött a férjem, hogy itthon maradtam a gyerekkel táppénzen. És képzeld, 19 éve vagyunk együtt. 19 év alatt ide jutottunk.
2018. febr. 19. 14:09
 23/43 anonim ***** válasza:

Azért jutottatok ide, mert hagytátok, hogy ide jussatok.


Mindig ilyen tahó volt? A kezdet kezdetén is?

Ha nem, akkor mi változhatott szerinted?

2018. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

nem volt ilyen.

szerinte a legnagyobb probléma, hogy meghíztam(azóta már lefogytam), hogy a gyerekünkre több időt fordítottam. aztán egy időben nem volt munkám, szerinte én csak elköltöttem a pénzt. pedig igyekeztem, hogy mindenhol helyt álljak.

ő mindig azt mondja, hogy ő sokat dolgozik. ez tény. de één is teljes időben dolgozok, gyereket nevelek, háztartást vezetek. Nem is lenne ezzel gond, ha nem azt kapnám meg, hogy ha én ezt nem csinálom, akkor minek tart engem. ha meg megsértődök, hogy nem cseléd vagyok, meg házvezetőnő, akkor csak röhög rajtam.

2018. febr. 19. 14:33
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

hagyd ott a píbe, aztán majd rájön, hogy a gatya nem mossa ki magát, a kaja nem főzi meg magát ..stb.

te is nyugodtabb leszel

2018. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Sajnos az en ferjem is egy ilyen... nemis iro semmit. Tudod a problema mutatj meg igazan milyen a masik.

Nekem 7ev kellett h eszrevegyem milyen valojaban.

Pont hasonlo szitu mint a kerdezozel .Beteg voltam vagyis baleset miattam labam tort el..előtte lehoztam neki a "holdat is az egbol" de en mikor 1pohar vizet kertem azt mondta hogy majd hoz vagy miert pont akkor kerek, vagy mndtam volna hamarabb..es en kellett 2bottal majdnem sirva elmenjek a vizet inni.

Megbocsajtottam, es utanna minden jonak tunt..

De egy újabb szitu kovetkezett: megszunt a munkahelyem es most a penzet sajnalja tolem, persze hamarosab lesz sokkal jobb munkam.

En rajottem nem szeret.

Kerdező : lehet szomorú amit most irok , de a ferjed annyira szeret amennyire veled van a bajban. Nallam is hasonlo szitu volt es utolag is bebizonyosodott hogy nem is szeret csak annyira.. egy önző, maganakvaló ember.

2018. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Mintha az en ferjemrol olvasnek. Fujjj. Undoritó. Lehet hamarosan ex ferj lesz mert nem szeretnek ide jutni mint te hogy gyerekem is van es még ö hisztizik
2018. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
erre sajnos nekem is rá kellett jönnöm, hogy nem szeret. csak addig, míg mindent megteszek érte. fordítva ez már nem működik.
2018. febr. 19. 14:38
 29/43 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesirasi hibak miatt. Nincs sok időm es a telon irtam. Köszi
2018. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
Nem szép ilyet írni, de azért megnyugtat, hogy nem csak én járok ilyen cipőben.
2018. febr. 19. 14:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!